Geriausio aktoriaus apdovanojimą gavęs Rami Malekas nukrito nuo scenos: prireikė ir medikų pagalbos

Rami Malekas „Oskarų“ teikimo ceremonijoje
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-25 10:37
Sekmadienį Holivude buvo išdalyti prestižiniai kino apdovanojimai „Oskarai“. 91-tą kartą vykusioje ceremonijoje Kino meno ir mokslo akademija pagerbė labiausiai 2018 metais kino industrijai nusipelniusius aktorius, režisierius ir visus tuos, kurie prisidėjo prie geriausių praėjusių metų filmų kūrimo.
Metų favoritu laikytas filmas „Bohemijos Rapsodija“ pelnė daugiausiai, net keturis „Oskarus“. Lengendinį grupės „Queen“ lyderį Freddį Mercurį įkūnijęs aktorius Rami Malekas laimėjo geriausio metų aktoriaus apdovanojimą.
Rami Malekas „Oskarų“ teikimo ceremonijoje / SCANPIX nuotr.
Rami Malekas „Oskarų“ teikimo ceremonijoje / SCANPIX nuotr.

„Kažkur čia yra mano mama. Myliu tave, damute. Mano šeima – esu dėkingas jums visiems. Tėtis, deja, nespėjo pamatyti manęs darančio visą tai, tačiau tikiu – jis stebi mane iš dangaus. Tai – nepaprasta akimirka. Aš esu labai dėkingas jums visiems, visiems, kurie man padėjo nueiti šį kelią: Akademijai, žmonėms, kurie suteikė man šansą. Dėkoju grupei „Queen". Ačiū už tai, kad man teko būti fenomenalaus jūsų palikimo dalimi. Jeigu vaikas, juodais garbanotais plaukais būtų žinojęs, kad atsidurs čia....

Jis visą vaikystę kovojo su nepasitikėjimu savimi. Todėl visiems tiems, kurie bijo išreikšti savo balsą sakau: mes padarėme filmą apie homoseksualų vyrą, imigrantą, kuris gyveno savo gyvenimą nieko neatsiprašinėdamas. Šiandien aš švenčiu už jį. Jo istorija yra aiškiausias įrodymas, kad mes esame ištroškę tokių pasakojimų. Aš esu imigrantų iš Egipto sūnus. Mano istorija yra rašoma dabar ir aš negalėčiau būti dėkingesnis visiems, kurie manimi tikėjo“, – atsiimdamas „Oskarą“ kalbėjo R. Malekas.


Lipdamas nuo scenos aktorius suklupo. Prie R. Maleko iš karto pripuolė jo komandos nariai. Nors į „Oskarus“ buvo iškviesti medikai – laimei rimtesnių sužeidimų Rami pavyko išvengti. 

Rami Malekas „Oskarų“ teikimo ceremonijoje / SCANPIX nuotr.
Rami Malekas „Oskarų“ teikimo ceremonijoje / SCANPIX nuotr.

Tai nėra pirmas atvejis, kuomet „Oskarų“ laureatui susisuka galva. 2013-aisiais geriausios aktorės apdovanojimą pelniusi aktorė Jennifer Lawrence taip pat suklupo ant laiptų. 

Temos:
Oskarai Aktualu

Naujausi straipsniai