Geriausia metų grupe pretenduojantys tapti „Colours of Bubbles“ įpusėjo akustinių koncertų turą

„Colours of Bubbles“
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šeštadienio vakarą, Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje skambėjo grupės „Colours of Bubbles“ dainos – išparduotu pasirodymu grupė įpusėjo akustinių koncertų turą „Home“.

„Pasirodome čia trečią kartą, bet atmosfera – tokia pat ypatinga kaip ir pirmąjį. Ačiū, kad esate šio vakaro dalis“, – su susirinkusiais sveikinosi grupės vokalistas Julijus Aleksovas. 

Koncerto metu skambėjo naujai aranžuotos, akustinės dviejų „Colours of Bubbles“ albumų „Inspired by a True Story“ ir „She Is the Darkness“ dainų versijos, taip pat – senesni grupės kūriniai – „Toilets of Space“, „Keep Asking“ ir kiti.

Kartu su grupe scenoje šį vakarą, kaip ir visuose akustinio turo koncertuose, pasirodė gera „Colours of Bubbles“ draugė – dainininkė Milda Stasaitytė. Kartu su grupe ji atliko dainą „Cut It Out“ bei dar niekur neišleistą savo kūrinį.

„Colours of Bubbles“ koncertas / G. Jauniškio nuotr.

„Paskutinį kartą su Milda kartu dainavom bene prieš septynerius metus. Labai jaudinamės, bet kaip bus – taip. Tiesiog gera jums vėl kartu padainuoti“, – kviesdamas daininkę į sceną kalbėjo Julijus Aleksovas.

Ypatingą, jaukią ir namus primenančią atmosferą kūrė ir specialiai šiam turui paruošta scenografiją, kurią sudarė jaukumo pridedantys kilimai, toršerai, augalai ir knygos. „Galbūt sunku bažnyčioje jaustis kaip namuose, bet šis turas – realybe virtęs mūsų didelis noras betarpiškai dalintis savo kūryba su jumis“, – teigė grupės lyderis.

Tam, kad susirinkę klausytojai pasidalintų grupės turo metu kuriama artumo emocija, „Colours of Bubbles“ nariai kiekvienam žiūrovui prieš koncertą įteikė simbolinę dovaną – atvirlaiškį su vienos populiariausių grupės dainos „Home“ žodžių eilute bei pakvietė jį užrašyti ir išsiųsti tiems, kurių pasiilgo.

Koncertui artėjant prie pabaigos vieną žinomiausių savo dainų „Flags“ grupė skyrė Sausio 13-osios atminimui.

Po šio koncerto „Colours of Bubbles laukia dar du koncertai. 

Skaitykite daugiau