Geriausia kino aktore pretenduojanti tapti Toma Vaškevičiūtė: „Mano pasirodymai kine trumpi, bet galbūt įsimintini“

Toma Vaškevičiūtė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2012-03-16 21:41
Penktadienio vakarą „Kino pavasario“ organizatoriai skyrė išskirtinai moterims. Vakaro metu buvo paskelbtos kandidatės į Geriausios kino aktorės titulą. Šiais metais žiūrovų simpatijų sieks trys aktorės – Toma Vaškevičiūtė, Miglė Polikevičiūtė ir Jurga Jutaitė. Geriausioji bus apdovanota kelione į Paryžių.

Lietuvos nacionalinio dramos teatro trupės aktorė T.Vaškevičiūtė (26) Žmonės.lt prisipažino, kad šis įvertinimas yra labai gražus. „Tai reiškia, kad žmonės pastebėjo, ką mes darome. Daugelis mano epizodų kine yra labai trumpi, bet galbūt jie įsimintini. Juk ir mūsų kino tiek mažai. Džiaugiuosi, kad kartais tenka galimybė jame padirbėti, kad tai susikrovė į mažą kraitelį“, – teigė aktorė.

T.Vaškevičiūtė neslėpė – ji norėtų tapti Geriausia kino aktore ir keliauti į Paryžių. Pasak jos, labai gražu, kad kino aktoriai yra apdovanojami, nes daugelis jų filmuojasi kine už simbolinį honorarą ar net iš idėjos.

Mergina teigė, kad kine vaidinti jai visuomet patiko. Tai ji vadina laikinumo menu. „Labai gerai jaučiuosi aikštelėje, mėgstu ten dirbti. Čia visai kitaip nei teatre“, – neslėpė Toma.

Aktorė yra ištikima „Kino pavasario“ gerbėja. Jau nuo vienuoliktos klasės ji teigia pamilusi kiną, todėl iš pradžių festivalyje dirbo kaip savanorė. „Bet tai buvo prieš daug metų, kai „Kino pavasaris“ dar vyko „Lietuvos“ kino teatre. Atsimenu, eilės prie kasų prasidėdavo jau nuo stotelės“, – prisiminimais dalijosi T.Vaškevičiūtė.

Pagerbti kandidačių į Geriausios kino aktorės titulą susirinko būrys žavių moterų. Į renginį užsuko aktorės Gražina Baikštytė, Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė, Redita Dominaitytė, Eglė Driukaitė, kino kritikė Lolita Sutkaitienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama