Geriausia Britanijos tenisininkė prakalbo apie traumą: susilaiko nuo konkrečių įsiparegojimų

Johanna Konta/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-20 22:29
Didžiosios Britanijos teniso žvaigždė Johanna Konta – kryžkelėje. Šią savaitę sportininkė prisipažino dvejojanti dėl savo dalyvavimo teniso čempionate „Australian Open“.

 Anglijoje geriausia tenisininke laikoma Johanna Konta dėl kelio traumos gali praleisti vieną iš didžiausių teniso čempionatų „Australian Open“.

„Norėčiau gruodžio 30 dieną skristi lėktuvu, kurio tikslas – Brisbanė. Bilietus jau rezervavau, tačiau laikausi atokiau nuo bet kokių konkrečių įsipareigojimų. Kol kas tikrai planuoju žaisti Adelaidėje, Melburne ir Brisbanėje, tikiuosi, tam būsiu pasirengusi. Tiesa, viskas priklauso nuo mano kūno”, – šią savaitę kalbėjo teniso profesionalė.

Johanna Konta/„Scanpix“ nuotr.
Johanna Konta/„Scanpix“ nuotr.

Kelio skausmai gali tapti rimta kliūtimi Johannai Kontai iš viso dalyvauti „Australian Open“, ką jau kalbėti apie nepriekaištingus rezultatus.

Visi negalavimai, kaip teigia ji pati, prasidėjo praėjusį sausį, sezono pradžioje. Tenisininkė visaip kaip vadavosi iš padėties ir spaudė save.

Konta, net ir susidorojusi su sveikatos problemomis, naujus metus pradėtų besitenkindama 12-ąja vieta pasaulio moterų reitinge. Geriausiu savo karjeros etapu Johanna Konta buvo 4-oji.

Temos:
Sportas Tenisas

Naujausi straipsniai