Geriausi Šarūno Jasikevičiaus metai – „Žalgirio“ treneriui įteiktas Dalios Grybauskaitės apdovanojimas

„Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui įteiktas Dalios Grybauskaitės apdovanojimas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-03 14:35
Apniukusį ir rudenišką trečiadienio rytą netrūko sveikinimo žodžių buvusiam krepšininkui, Kauno „Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui. Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino geriausius šių metų sportininkus bei trenerius ir apdovanojo valstybiniais apdovanojimais.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Didžiuoju kryžiumi apdovanotas Šarūnas Jasikevičius prezidentūroje pasirodė kartu su visa šeima: žmona Anna Douka-Jasikevičius, sūnumi Luku ir dukra Aila.

Anna Douka-Jasikevičius savo „Instagram“ paskyroje suskubo pasidžiaugti mylimo vyro sunkiu darbu uždirbtu apdovanojimu. Šeimynišką nuotrauką lydėjo moters komentaras: „Aš taip tavimi didžiuojuosi!“

„Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui įteiktas Dalios Grybauskaitės apdovanojimas  / Irmanto Gelūno nuotr.
„Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui įteiktas Dalios Grybauskaitės apdovanojimas / Irmanto Gelūno nuotr.

Pasak 15min.lt, už Lietuvos vardo garsinimą ir nuopelnus sportui, parodytą valią ir ryžtą siekiant pergalių pasaulio ir Europos čempionatuose buvo apdovanota daugiau nei trisdešimt atletų, juos rengusių trenerių ir medicinos darbuotojų.

„Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui įteiktas Dalios Grybauskaitės apdovanojimas  / Irmanto Gelūno nuotr.
„Žalgirio“ treneriui Šarūnui Jasikevičiui įteiktas Dalios Grybauskaitės apdovanojimas / Irmanto Gelūno nuotr.

Pramogų pasaulio apdovanojimų ceremonijoje „Žmonės 2018“ Metų žmogumi išrinktą „Žalgirio“ trenerį Šarūną Jasikevičių labiausiai apibūdina jo ekspresyvus charakteris. Tačiau būtent dėl to savitumo Šarūnas yra tiek daug pasiekęs ir taip garbinamas sirgalių. 

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius

Vienu geriausių visų laikų Europos įžaidėjų dažnai tituluojamas krepšininkas pripažįsta, kad norėtų labiau kontroliuoti savo emocijas. Bet ne krepšinio aikštelėje, o gyvenime. „Namuose žmonai nusileidžiu, bet savo komandos žaidėjams – jokiu būdu, nes žinau, kad priešininkai jiems jokių nuolaidų nedarys.“

Ar dėl audringo temperamento gauna pastabų iš žmonos, mamos? „Ir mama, ir žmona sako... „Vėl pametei galvą per rungtynes“, – sako Anna. Mama antrina: „Šarūnai, negražiai atrodė.“ Žinau, mama, žinau, Anna, o ką daryti? Seniai susitaikiau su savo minusais, – pripažįsta Šarūnas. – Nors kai darbe išsikraunu, namie esu gerokai tylesnis.“

Šarūnas sako, kad ir vaikams yra griežtas. Tad jei septynerių Aila ir penkerių Lukas ką ne taip padaro, būtinai iš tėčio tai išgirsta. Užtat žmona yra kantresnė, linkusi viską išaiškinti, kas ir dėl ko. „Manau, kad balansas šeimoje išlaikytas“, – šypsosi.

O kokia yra Anna? „Anna – mano kelias į ramybę ir normalumą. Ji labai šilta moteris, o jos geroji energija persiduoda man. Žinoma, turime ir savų problemų, pasipykstame, bet kiek esu turėjęs draugysčių, nė vienos negalima lyginti su šia“, – gražių žodžių žmonai negaili Šarūnas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai