Geriausi išmanieji telefonai jūsų asmenukėms

Mobilusis telefonas / 123rf.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 12:54
Šiais išmaniųjų technologijų laikais turime galimybę itin greitai pasidalyti įspūdžiais su visu pasauliu, savo mobiliuoju telefonu tiesiog nufotografuodami autoportretinę nuotrauką, geriau žinomą kaip asmenukę („selfie“). Vis dėlto, ne visi išmaniųjų telefonų gamintojai atsižvelgia į šį mūsų poreikį, todėl pravartu žinoti, kurie modeliai turi geriausias priekinės kameros specifikacijas. Tad jeigu ieškote būtent tokio išmaniojo – siūlome susipažinti su šiuo sąrašu.

iPhone X

Šis telefono modelis yra geriausias daugeliu atžvilgiu, tad išimtys netaikomos ir tuomet, kai kalba pasisuka apie priekinę jo kamerą. Nors 8MP neskamba įspūdingai, vis dėlto, šiame išmaniajame telefone esančios papildomos kameros funkcijos leidžia patiems reguliuoti apšvietimą ir taip sukurti profesionalias portretines nuotraukas bei išbandyti daugybę linksmų fotografijų variantų.

„Samsung Galaxy Note 8“

Kaip ir Galaxy S8, šis išmanusis telefonas turi priekinę vaizdo kamerą, galinčią įrašyti 1440p kokybės vaizdo įrašą, esant 30 kadrų per sekundę, tad su juo pavyks užfiksuoti ne tik asmenukę, bet ir kitus unikalius vaizdus. Patogesniam fotografavimui pravers didesnis ekranas, o jeigu norėsis išbandyti ir galinės kameros funkcijas, jus tikrai sužavės du objektyvai ir jų galimybės.

„HTC U11“

Tai vienas geriausių 2017 metų telefonų, pritaikytas būtent jūsų asmeninėms nuotraukoms – tai puikiai charakterizuoja net 16MP priekinė kamera, kuri yra geresnė už pagrindinę (12 MP). Nors didesnis megapikselių skaičius – dar ne viskas, galite būti tikri, kad Jūsų nuotraukos, darytos su priekine kamera, bus iš tiesų kokybiškos ir išsamios. Šis ir kiti mobilieji telefonai pigiau parduodami Pigu.lt internetinėje parduotuvėje.

„Sony Xperia XZ1“

Puiki priekinė kamera leis padaryti aukštos kokybės nuotraukas, o elektroninė vaizdo stabilizavimo funkcija užtikrins, kad jos būtų pakankamai ryškios. Ne mažiau žavi ir kitos šio išmaniojo telefono specifikacijos ir gan kompaktiškas dizainas, tad jeigu ieškote optimaliausio varianto, šis modelis Jums tikrai turėtų palikti įspūdį.

„Huawei P10/P10 Plus“

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šie telefonai nėra pats geriausias pasirinkimas asmenukėms, vis dėlto, išbandę šių modelių galimybes, tikrai liksite patenkinti nuotraukų kokybe. Jie gali užfiksuoti daugiau šviesos, todėl puikų vaizdą galima išsaugoti net ir mažiau apšviestoje aplinkoje. Be to, daugelį džiugina ir itin talpi baterija – jos energijos įsimintiniausių akimirkų metu tikrai nepritrūks.

„Samsung Galaxy J7“

Nors šio išmaniojo telefono priekinė kamera yra gerokai prastesnė už kitų sąraše esančių modelių, vis dėlto, jį taip pat verta įtraukti į geriausiųjų sąrašą. Tam yra dvi priežastys – šviesos diodų blykstė, puikiai veikianti esant prastesniam apšvietimui ir kur kas žemesnė kaina, lyginant su kitais geriausiomis specifikacijomis pasižyminčiais telefonais.

Tinkamų variantų pavyks atrasti ir kur kas daugiau, tad norėdami įsitikinti, ar šie ar kiti išmanieji telefonai iš tikrųjų pritaikyti jūsų asmeninėms nuotraukoms, turėtumėte atkreipti dėmesį ir į kitus parametrus. Galimybė jį prijungti prie asmenukių lazdos („selfie sticks“) ir patiems koreguoti nuotraukos spalvų balansą, atspalvius, ryškumą ir kontrastą leis sukurti nepriekaištingai atrodančias fotografijas, nepriklausomai nuo to, kurį iš šių mobiliųjų telefonų nuspręsite išbandyti.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai