Geri Halliwell metė savo milijonierių vaikiną, mat sužinojo, kad šis vis dar yra vedęs

Geri Halliwell / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-31 18:00
Buvusi grupės „Spice Girls“ narė Geri Halliwell (40) metė savo vaikiną, kai sužinojo, kad šis vis dar yra vedęs.

Geri su lažybų konsultantu Antonu Kašubovskiu (38), su kuriuo susipažino draugų vakarėlyje, pradėjo susitikinėti prieš Kalėdas. Poros santykiai progresavo, netrukus jie leidosi į romantišką kelionę į Romą, vakarieniavo Londone ir leido laisvalaikį Berkšyro apylinkėse.  

Čia galite pamatyti daugiau dabar jau buvusios poros nuotraukų.

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad milijonierius verslininkas, kuris yra įkūręs lošimo konsultacinę įmonę „Greenlaw Limited“, yra vis dar vedęs rusų modelį ir šokėją Zoryną Ayzenshtat.

Tuo metu bankininku dirbęs A.Kašubovskis modelį vedė 2010 metų liepos mėnesį. Spėjama, kad pora neoficialiai išsiskyrė kitų metų pabaigoje.

Geri artimi šaltiniai patvirtino, kad moteris tikrai nutraukė santykius su verslioninku. „Geri sakė, tai nieko baisaus, nes ji visuomet jautė, kad jie tiesiog draugai, o ne kažkas daugiau“, – šaltinį cituoja Dailymail.co.uk.

Dainininkė, kuri anksčiau susitikinėjo su Chrisu Evansu ir Robbie Williamsu, buvo susižadėjusi tris kartus, tačiau prie altoriaus taip ir nežengė. „Turbūt visi suprantame, kad draugystės nėra mano stiprioji pusė“, – anksčiau interviu yra užsiminusi G.Halliwell.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai