Geri berniukai „One Direction“ susigadino savo įvaizdį: grupės nariai užfiksuoti rūkantys marihuaną

„One Direction“ (iš kairės): Liamas Payne'as, Louisas Tomlinsonas, Zaynas Malikas, Niallas Horanas ir Harry Stylesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-28 10:44
Vaikinų grupė „One Direction“ susigadino iki šiol turėtą gerų berniukų įvaizdį – internete nutekėjo vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip paauglių numylėtiniai prieš koncertą rūko marihuanos suktines ir juokauja apie narkotikus, skelbia „Mail Online“.

Trečiadienį internete paviešintas skandalingas vaizdo įrašas, kuriame „One Direction“ nariai Zaynas Malikas (21 m.) ir Louisas Tomlinsonas (22 m.) nufilmuoti balandžio pabaigoje važiuojantys į savo koncertą Peru, į kurį susirinko net 40 tūkst. gerbėjų. Vaizdo siužete matyti, kaip suktinę rūko Zaynas Malikas, o jį filmuoja ir už kadro kalba Louisas Tomlinsonas, kuris, kaip matyti iš sklindančių dūmų, taip pat rūko marihuanos suktinę, vaikinai juokiasi ir pokštauja apie narkotikus.

Kitų trijų grupės narių – Liamo Payne'o (20 m.), Harry Styleso (20 m.) ir Niallo Horano (20 m.) – šioje mašinoje nebuvo.

Marihuaną Peru rūkę vaikinai įstatymui nenusižengė: anot šios šalies įstatymų, jeigu marihuana naudojama asmeniniais tikslais ir jos turima ne daugiau kaip 8 gramus, už tai nėra baudžiama.

Vis tik narkotinių medžiagų vartojimas gali labai smarkiai pakenkti abiejų vaikinų ir visos grupės įvaizdžiui. JAV įstatymai yra kur kas griežtesni ir gali būti, kad Zaynas Malikas ir Louisas Tomlinsonas nebus įleisti į šią šali – čia jie turi koncertuoti šią vasarą.

Stop kadras
Stop kadras
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai