Gerdos Žemaitės Kalėdos – su dviem naujais šeimos nariais

Gerda ir Andrius Žemaičiai / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-24 18:16
„TV Pagalbos“ žurnalistė Gerda Žemaitė neslepia, kad šiais metais Kalėdos jai ypatingos. „Pirmą kartą su vyru jas sutiksime drauge, naujuose namuose“, – šypsosi moteris.

Kaip ir kiekvienais metais prie Šv. Kūčių stalo Gerda sės Marijampolėje, kur gyvena jos krikšto mama. Bet jau pirmąją Kalėdų dieną visi artimieji sugūžės į jos naujus namus Kaune. Ten liepos 1 dieną prasidėjo Gerdos naujasis gyvenimo etapas. Ištekėjusi moteris džiaugiasi, kad praėjusieji metai buvo be galo džiaugsmingi.

„Šios šventės kitokios dar ir dėl to, kad į šeimą priėmėme du naujus jos narius. Tai trumpaplaukiai kačiukai Luna ir Umbro. Patelė bei patinėlis. Jie visai neseniai apsigyveno kartu. Augintinių turėti net neplanavome. Tiesiog prieš mėnesį netekome savo mylimos katytės, kurios gyvybė žaibiškai užgeso dėl įgimtos širdies ligos. Labai liūdėjome ir pergyvenome, tad kiek vėliau augintinės vietą užėmė du nauji, 5 ir 6 mėnesių mažyliai.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Moteriai paruošti šventinį stalą šiais metais – tikras iššūkis. Juk visą maistą giminaičiams pagaminti užtrunka, tačiau G. Žemaitė neslepia, kad tuo pačiu metu tai ir malonumas. Smagu, kad naujuose namuose per didžiausias ir iškiliausias šventes netrūks artimų žmonių klegesio.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Kalbant apie tradicijas, Šv. Kūčių vakarą, kaip ir visi lietuviai, stengiamės paragauti 12 patiekalų, O Kalėdų rytą po eglute randame dovanas. Vienas svarbiausių dalykų – apsilankyti šventose mišiose, be jų net neįsivaizduočiau šios šventės“, – apie savo šeimos Šv. Kalėdų ir Šv. Kūčių įpročius pasakoja žavioji gelbėtoja.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai