Gerdos Stiklickienės priauginti plaukai iš kantrybės išvedė jos sužadėtinį

Gerda Stiklickienė, Andrius Žemaitis / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Laidos „TV Pagalba“ gelbėtoja Gerda Stiklickienė leidosi į dar vieną smagų nuotykį ir sutiko atverti savo namų duris.

Neseniai su televizijos prodiuseriu Andriumi Žemaičiu susižadėjusi Gerda nusifilmavo naujame vasaros projekte „Sofos ekspertai“. Žinoma pora parodė kas dedasi jų namuose susėdus prie televizoriaus ekrano.

„Sofos ekspertų“ kūrėjai paviešino intriguojantį filmuką, kuriame G.Stiklickienės priauginti plaukai tapo tikru iššūkiu jos mylimajam.

TAIP PAT SKAITYKITE: TV gelbėtojai Gerdai Stiklickienei antrąkart atlikta nosies plastinė operacija

Vaizdo įraše matosi, kad Gerdos sužadėtinis A.Žemaitis bando išnarplioti į jo mikrofoną įsivėlusius televizijos žvaigždės plaukus. Tačiau nepavykus to padaryti, iš jo lūpų pasigirsta ne vienas riebus žodelis. Tiesa, moters tokie žodžiai nė kiek neįžeidė, o tik sukėlė nevaldomą juoką.

Kurmi, tie tavo dirbtini plaukai... Viskas, mano mikrofonas, žinok, dabar įstrigo. Va, ką reiškia dirbtinų, priaugintų k*** nešioti. Nu, viskas, aš dabar nežinau, kaip ištrauksiu mikrofoną“, – filmuke piktinasi G.Stiklickienės sužadėtinis.

Projekto kūrėjai atskleidė, kad šie kadrai į premjerinės laidos eterį nepateks, tačiau žada, kad žiūrovai išvys dar linksmesnių akimirkų.

Gerda Stiklickienė, Andrius Žemaitis / TV3 nuotr.

Pati Gerda pripažino esanti ta, kurią nuolat reikia tildyti žiūrint televizorių, nes jai sunkiai sekasi tramdyti savo emocijas. Tačiau moteris juokiasi, kad filmuojant „Sofos ekspertus“ daugiau raminti teko Andrių. „Šį kartą aš jį vis tildžiau, o ne jis mane, nes jis pliurpė ir pliurpė. Trukdė man. Kai mes žiūrėjome kūrybinės komandos parinktas programas, vyko nuolatiniai ginčai. Jis nuolatos norėjo pasireikšti, kažką šnekėjo, komentavo, o aš norėjau tiesiog pažiūrėti, bet negalėjau to padaryti“, – juokdamasi pasakojo vasaros realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ baro kapitonė G.Stiklickienė

Pati Gerda sako esanti emocionali ir namuose nuolat prie televizoriaus kalbanti žiūrovė. „Aš esu emocionalesnė žiūrovė, nes jei būna liūdnesnis filmas ar net jei žiūrių graudžią „TV Pagalbos“ istoriją, tai dar ir pati apsižliumbiu“, – juokdamasi pasakojo televizijos žvaigždė.

G.Stiklickienė teigė su nerimu laukianti pirmosios „Sofos ekspertų“ laidos, nes ramiai į save žiūrėti ekrane ji negali: „Dažniausiai save vertinu kritiškai ir net žiūrėdama į save ekrane panaudoju blogų ir nelietuviškų žodžių. Žiūriu ir galvoju: „O Dieve, ką aš čia nusišnekėjau!“

Gerda Stiklickienė, Andrius Žemaitis / TV3 nuotr.
Skaitykite daugiau