Gerdos ir Andriaus Žemaičių namuose šventė: sūnui Nikolui suėjo 1-eri

Gerda ir Andrius Žemaičiai su sūnumi/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-04 13:12
„TV Pagalbos“ žvaigždės Gerdos Žemaitės ir Andriaus Žemaičio sūnui Nikolui suėjo 1-eri. Nors šventės planus teko pakeisti dėl siautėjančio viruso, Žeimaičių šeima gimtadienį namuose atšventė su tortu, balionais ir netgi svečiais, kurie Nikolą sveikino vaizdo skambučio metu.

Gerda Žemaitė teigia, kad nors namuose sėdėti jau nusibodo, nuobodžiauti neleidžia sūnus, kuris gimtadienio proga pradėjo vaikščioti.

„Mūsų nuotaikos puikios, nepaisant to, kad sėdėjimas namuose jau truputį nusibodo. Visgi, ramiai pasėdėti neišeina, kadangi Nikolas gimtadienio proga pradėjo vaikščioti. Visa šeima dabar bėgime“, – portalui Žmonės.lt pasakoja dviejų vaikų mama.

Gerda Žemaitė su sūnumi/Socialinių tinklų nuotr.
Gerda Žemaitė su sūnumi/Socialinių tinklų nuotr.

Gerda neslepia, kad nors dėl koronaviruso teko pakeisti planus, gimtadienį puikiai paminėjo namuose, o jame nuotoliniu būdu sudalyvavo ir patys artimiausi šeimos nariai.

„Iš pradžių planavome, kad gimtadienį švęsime vaikų kambaryje su draugų gausa, tačiau dėl šiandieninės situacijos teko švęsti namuose. Vis dėlto, Nikolas savo pirmąją žvakutę ant torto užpūtė matant visiems artimiausiems žmonėms. Suorganizavome vaizdo konferenciją su mano mama, krikšto mama bei sesės šeima ir visi kartu pučiant žvakutę padainavome", – pasakoja Gerda.

 

Naujausi straipsniai