Gerda Žemaitė su sūnumi Nikolu jau ruošiasi Kalėdoms: įsiamžino šventinėje fotosesijoje

Gerda Žemaitė su sūnumi Nikolu / Adam Aleksejėvič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalistė Gerda Žemaitė kartu su pusantrų metukų sūnumi Nikolu ant rankų suskubo ruoštis Kalėdoms ir įsiamžino išskirtinėje fotosesijoje tarp dovanų gausos. Tiesa, šįkart žinoma moteris ir pati tapo savotiška kalėdine dovana.

Gerda Žemaitė neslepia, kad sulaukusi pasiūlymo sudalyvauti kalėdinėjė fotosesijoje, nei kiek nesudvejojo ir iškart sutiko.

„Jau ankščiau buvau pastebėjusi fotografo Adamo darbus ir jie man labai patiko! O idėja tapti savotiška „dovana“ kalėdinėje fotosesijoje pasirodė unikali. Juk kiekvienas iš mūsų esame brangiausios dovanos savo artimiesiems“, – sako Gerda.

Nors fotosesija pavyko puikiai, jos metu G.Žemaitės sūnus Nikolas susidūrė su sunkumais: tapti modeliu tokiame amžiaus etape jam buvo gana sudėtinga.

Gerda Žemaitė su sūnumi Nikolu / Adam Aleksejėvič nuotr.

„Jis tikras nenuorama, nenustygstantis vietoje, tačiau susitvarkėmė ir su tuo. Labai laukiau fotosesijos rezultato, net neabejojau, kad rezultatas pranoks mano lūkesčius ir išties pranoko, nuotraukos labai estetiškos ir stilingos! Smagu dirbti su puikia komanda, ypač kai iš pusės žodžio supranti idėjos esmę, tuomet labai paprasta ją įgyvendinti!“, – džiaugsmo neslepia „TV Pagalbos“ žurnalistė.

Žinoma moteris pabrėžia, kad kalėdinis laikotarpis jai yra itin ypatingas – niekur nereikia skubėti, tereikia tiesiog pasimėgauti buvimu kartu su artimais žmonėmis ir šeima.

Gerdos Žemaitės kalėdinė fotosesija (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau