Gerda Žemaitė su mama ir sese prisiminė vaikystės išdaigas: „Mane reikėdavo tramdyti“

Gerda Žeimaitė su sese Kristina ir mama / „Tomas foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-25 12:43
Televizijos žiūrovams puikiai pažįstama „TV pagalbos“ gelbėtoja Gerda Žemaitė Kalėdų proga prisiminė vaikystę ir tuo metu padarytas visas išdaigas. Pasirodo, Gerda buvo padykęs vaikas – ji skriausdavo savo jaunėlę sesę, laipiodavo medžiais ir būdavo itin užsispyrusi, jog tėvams net tekdavo ją tramdyti.

Vaikystės istorijas Gerda pasakojo kulinarinių pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“. Čia ji su sese vizažo meistre Kristina stojo į kulinarinę dvikovą, o jų sugebėjimus vertino dukras geriausiai pažįstanti judviejų mama Aldona.

Nors Gerda televizijos žiūrovams yra pažįstama kaip „TV pagalbos“ gelbėtoja, visuomet skubanti į pagalbą nelaimių ištiktiems žmonėms, tačiau neseniai moteris dar kartą įrodė turinti ir menininkės gyslelę.

Nuo vaikystės svajojusi būti scenoje ir dainuoti, ji kartu su „TV pagalbos“ operatoriumi Remigijumi Sinkevičiumi sudalyvavo muzikiniame šou „X faktorius“ ir neseniai kartu pristatė bendrą dainą.

„Tą idėją brandinome jau seniai, o kadangi sulaukėm didelio palaikymo, tai nežadam sustoti. Su Remigijumi esame kolegos, tai ir dainos gimsta darbo metu. Važiuodami filmuoti istorijų, mes mašinoje ne tik kuriame žodžius, bet ir sukūrę juos dainuojame visos kelionės metu“, – pasakoja Gerda.

Gerda Žeimaitė su sese Kristina / „Tomas foto“ nuotr.
Gerda Žeimaitė su sese Kristina / „Tomas foto“ nuotr.

Kūrybiškumo netrūksta ir laidos viešnių mamai Aldonai. Ji pati kuria gėles iš šalto porceliano bei kalėdinius žaisliukus, kuriais, kaip ir kitomis savo rankomis kurtomis puošmenomis, visuomet puošia namus per Kalėdas. Na, o šias šventes, nors laidos viešnios sutiko mažame artimųjų rate, tačiau gardžiavosi itin gurmanišku patiekalu.

„Šiemet per Kalėdas gaminau jaučio pažandes, keptas net penkias valandas kepsninėje. Tai išties gardus ir burnoje tirpstantis patiekalas“, – šeimos kulinarinėmis tradicijomis dalinsis Aldona.

Gerda Žeimaitė su sese Kristina ir mama / „Tomas foto“ nuotr.
Gerda Žeimaitė su sese Kristina ir mama / „Tomas foto“ nuotr.

Visgi, prie gardžiais, laidoje gamintais patiekalais nukloto stalo užgimė ir atviri pasakojimai apie Gerdos ir Kristinos vaikystę. Pasirodo, „TV pagalbos“ gelbėtoja buvo itin padykęs ir daug išdaigų prikrėtęs vaikas.

„Ir sesę skriausdavau, ir arši bei užsispyrusi buvau. Mane visuomet reikėjo tramdyti, nes mėgdavau laipioti po medžius, po įvairiausias statybas“, – prisipažino Gerda.

Paskutinė „Virtuvės istorijų“ 12-ojo sezono laida – šį šeštadienį, 8:30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai