Gerda Žemaitė sprendė šeimos dramą: neištikima žmona ar smurtautojas vyras?

Gerda Žemaitė „TV Pagalboje“ / Laidos kūrėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-08 12:51
„Į mane kreipėsi Andrius, sakydamas, kad turi jauną gražią žmoną ir penkerių metų vaikelį. Tačiau bėda ta, kad žmona paliko bendrus jų namus. Priežasčių vyras neįvardijo, bet supratau, kad tai yra rimta“, – pasakojo „TV pagalbos“ narė Gerda Žemaitė.

Nuvykusi pas Andrių Gerda išgirdo istorijos detales. „Prieš porą dienų žmona pasiėmė vaiką ir dingo. Įtariu, kad ji išvažiavo pas mano draugą“, – žmonos pabėgimo priežastį įvardijo nusiminęs vyras.

Andrius papasakojo, kad su Daiva susituokęs jau ketverius metus. Santykiuose būta visko, tačiau rimtos priežasties, dėl kurios žmona galėtų pabėgti, vyras sakė nežinantis. „Aš nebuvau blogas, nesmurtavau. Bet nuolat girdėdavau gandų, kad ji žvalgosi į mano draugą. Tikriausiai dėl jo ji ir pabėgo“, – sakė Andrius.

Andrius atviras – nepaisant įtarimų, kad mylimoji jį išdavė su geriausiu draugu, jis nori, kad žmona grįžtų namo ir viskas vėl stotų į savo vėžes. „Jei jūs pas ją nuvažiuosite, ji namo tikrai važiuos. Kitaip aš jos nesusigrąžinsiu“, – sakė jis.

Gerda ir Andrius nuvažiavo į namus, kuriuose, pasak vyro, su jo geriausiu draugu dabar ir gyvena Daiva.

„Nuvažiavome į Vitalijaus namus ir iš tiesų ten radome Andriaus žmoną. Tačiau jos papasakota pabėgimo versija buvo visiškai priešinga nei pasakojo mano pagalbos prašęs Andrius“, – prisipažino Gerda.

Daiva buvo atvira – Vitalijus ją gelbėja sunkią akimirką. O iš tiesų moteris pabėgo ne naujų jausmų vedama, o neapsikentusi savo vyro Andriaus lėbavimų ir smurto.

„Aš pabėgau ne be reikalo. Tebemyliu Andrių, bet daugiau taip gyventi negalėjau“, – ašarų netramdydama prisipažino Daiva.

„Daivos ir Andrius akistata nebuvo lengva. Žmona iškėlė aiškias sąlygas – ji nenori daugiau matyti Andriaus girto, nenori būti nei mušama, nei keikiama. Ji nori saugių namų ir sau, ir savo vaikui“, – pasakojo Gerda.

Ar pavyks Andriui parsivilioti žmoną į namus? Visą istoriją pamatysite laidoje „TV pagalba“ šiandien 16.30 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai