Gerda Žemaitė pristato dainos „Tikėk“ vaizdo klipą: prie idėjos išpildymo prisidėjo ir Stano

Gerda Žemaitė ir Remigijus Sinkevičius pristato naują vaizdo klipą / Rasos Jarmalienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Lapkričio 16-ąją, pasauliui minint tarptautinę tolerancijos dieną, savo dainos „Tikėk“ vaizdo klipą pristato šią vasarą netikėtai gimęs muzikinis duetas – laidų vedėja Gerda Žemaitė bei jos kolega, operatorius Remigijus Sinkevičius.

„Kūrinyje tarsi užkoduota labai daug žinučių. Manau, kad kiekvienas, jos klausydamasis, tekste ar muzikoje atras kažką svarbaus, savito, artimo. Vieni, skambant „Tikėk“, turbūt svajos apie amžiną meilę, kiti – pasisems stiprybės „paleisti“ ant bedugnės krašto balansuojančius santykius, treti – pasistengs suprasti kitaip mąstantį ar gyvenantį“, – svarsto G.Žemaitė.

Gerda Žemaitė ir Remigijus Sinkevičius pristato naują vaizdo klipą / Rasos Jarmalienės nuotr.

Prie dainos ir vaizdo klipo idėjos išpildymo, anot jos, ne vieną valandą ir dieną praleido kūrybinga bičiulių komanda: muzikos autorius Stanislavas Stavickis-Stano, dizainerė Modesta Šukė, visažistė Aušra Malakauskienė, plaukų stilistė Živilė Giršman, choreografė Kristina Burneikienė, vaizdo klipo autorius Simas Simon, montažo meistrė Monika Grundhauser.

„Tikėk, dar pasaulis sukas ratu. Jausmai, griauna spengiančią tylą. Žinok, kad ir kaip bebūtų sunku, už debesų saulė jau kyla“, – dainos žodžiais kalba G.Žemaitė.

Gerdos Žemaitės ir Remigijaus Sinkevičiaus vaizdo klipo filmavimas (22 nuotr.)
+16

Gerda iki šiol itin jautriai prisimena akimirką, kai jos mama susigraudino klausydamasi „Tikėk“.

„Ji galvojo apie šviesaus atminimo mano tėtį ir jų meilės istoriją. Būtent mamos pavyzdys man tik dar kartą įrodė, kiek daug prasmių gali turėti žodžiai. Juk iš tiesų mes su Remigijumi norėjome perteikti kitą jausmą – tvirtybės baigti tai, kas jau seniai nutrūkę. Bet... kūryba tuo ir stipri, kad gali pasiekti skirtingas patirtis turinčiuosius ir vienodai giliai juos paliesti“, – pasakoja pašnekovė.

Gerda Žemaitė ir Remigijus Sinkevičius pristato naują vaizdo klipą / Rasos Jarmalienės nuotr.

Prie Kauno marių, sinagogoje, ant pontoninio Elektrėnų tilto bei Drąseikių karjere įamžinta „Tikėk“ istorija – tarsi dviejų atskirų, bet tuo pačiu susijusių žmonių pasakojimas apie jausmus.

„Kartais atrodo, kad klipo herojai dainuoja vienas kitam, o kartais užvaldo mintis, jog jie vienas su kitu visai nesusiję. Taip gimsta laisvė klausytojams patiems kurti savąją istoriją“, – sako G.Žemaitė.

 

Skaitykite daugiau