Gerdą Žemaitę nuotaikingoje nuotraukoje įamžino vyras: „Neturime galimybės ištrūkti“

Gerda Žemaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-20 16:09
TV3 laidų vedėja Gerda Žemaitė savo namų kieme įsiamžino su maudymosi kostiumėliu. Moteris, kuriai žiemą pats darbymetis, matydama draugų viešinamas fotografijas iš šiltų kraštų – neištvėrė. „Norėjau pakvailioti“, – šypteli ji.

Televizijos laidų vedėjai, „TV pagalbos“ žvaigždei ir žiūrovų numylėtinei Gerdai Žemaitei praėję metai – ypatingi. Pavasarį žinoma moteris sumainė žiedus su savo mylimuoju, televizijos prodiuseriu Andriumi Žemaičiu ir yra kaip niekada laiminga. Šeima gyvena naujuose namuose, neseniai įsigijo augintinį katiną ir viskas, ko jiems dabar trūksta yra... Kaitri saulė. Tačiau Gerda nebūtų Gerda, jei net įsisukusi į darbų sūkurį nesugebėtų linksmai pažiūrėti į šaltąjį metų sezoną.

„Esu šilumos mėgėja, šią akimirką pro langą įamžino mano vyras. Norėjau pakvailioti ir parodyti, kad įmanoma degintis ir čia. Kadangi neturime galimybės ištrūkti pailsėti, tai paprasčiausiai šmaikštauju. Birželio mėnesį su Andriumi suplanavome atostogas, o kad jos greičiau ateitų – išėjau pasideginti į namų kiemą“, – juokėsi G. Žemaitė.

Kadaise G. Žemaitė atvirai kalbėjo apie darbą ir santykius su vyru.

Moteris dažnai besifilmuodama patenka į situacijas, kurios išties suvirpina širdį: „Būna ir tokių istorijų, kurios sukrečia iki širdies gelmių. Tos istorijos, kurios baigiasi laimingai ir žmonės pakeičia savo gyvenimo būdą – jos atperka viską. Gali daug geriau jaustis klampodama per purvyną pas mamą, kuriai pavyko susigrąžinti vaikus ir ji suprato, kas yra gyvenimo laimė, nei eidama raudonu kilimu. Galvoju, kad jei nebūtų tų laimingų pabaigų, nežinau, ar galėčiau dirbti tokį darbą", – vienoje TV3 laidoje yra sakiusi Gerda.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai