Gerda Žemaitė laukiasi kūdikio: „Šiuo metu jaučiuosi geriau“

Andrius Žemaitis ir Gerda Stiklickienė / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-06 23:03
Gerda ir Andrius Žemaičiai gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora turės vaikelį.

Be galo laiminga moteris žinią apie kūdikį portalui Žmonės.lt patvirtino antradienio vakarą. 

Gerda laukiasi jau penktąjį mėnesį, kaip teigia pati – dabar ji jaučiasi jau geriau. Apie laukimo džiaugsmus ir vargus šį sekmadienį moteris daugiau pasakos laidoje „Raudonas kilimas“.

Su vyru Andriumi ji atskleis, kodėl ilgai nenorėjo kalbėti apie nėštumą. Pasirodo, nėštumo pradžia nebuvo sklandi, o grėsmė prarasti vaikelį – labai didelė. 

2017-ųjų pavasarį Gerda ir Andrius atšventė net dvejas vestuves. Pirmiausia pora romantiškai dviese susituokė Tailande, o grįžę žiedus dar kartą sumainė draugų ir artimųjų būryje Marijampolėje. Sutuoktiniai tikino, kad balandžio 19-oji šventei buvo pasirinkta ne atsitiktinai.

„Norėjau datos, kuri man buvo labai svarbi – mano tėvų vestuvių datos. Jie labai gražiai ir laimingai nugyveno visą gyvenimą. Santykius, manau, reikia įteisinti tada, jei pora galvoja turėti vaikų. Mes dar galvojame turėti“, – tada pasakojo G. Žemaitė

Laidoje „Raudonas kilimas“ G. Žemaitė kalbėjo ir apie tai, kad jos vyras – puikus tėvas, kuris visuomet pasirūpina ne tik vaikais, bet ir bendra buitimi. Taip pat moteris atskleidė judviejų planus susilaukti ir bendrų vaikų.

„Jis yra nuostabus tėvas. Jis vaikais be galo rūpinasi, jo santykis su vaikais ir tai, kaip jis su jais bendrauja – apie tai galiu atsiliepti tik geriausiai. Turbūt ne veltui pasirinkau šitą vyrą būti savo vaiko tėčiu“, – šypsojosi G. Žemaitė.

Naujausi straipsniai