Gerda Stiklickienė su seserimi Kristina – neišskiriamos draugės: „Vaikystėje labai nesutardavome“

Gerda Stiklickienė su seserimi / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

TV „gelbėtoja“ Gerda Stiklickienė (35) su vizažiste Kristina Bielskiene (31) yra ne tik puikiai sutarančios seserys, bet ir geriausios draugės. Jos be viena kitos neįsivaizduoja savo laisvalaikio ir tik juodvi tarpusavyje dalijasi pačiais slapčiausiais išgyvenimais.

Žmonės.lt G.Stiklickienė ir K.Bielskienė pasakojo, kad neatsiejamomis draugėmis tapo tuomet, kai baigėsi jųdviejų paauglystė. Iki to būta nesutarimų – barniai ir konkurencija buvo neatsiejama seserų kasdienybės dalis.

Ir tai natūralu. Keleriais metais vyresnė Gerda prieš seserį nuolatos rodydavo valdžią. O ir charakteriai seserų skiriasi. G.Stiklickienė teigė, kad ji – aktyvesnė, greitesnė. Tuo tarpu Kristina pasižymi ramiu būdu.

Neapsieita ir be peštynių – norėdama „pamokyti“ jaunesnę seserį, Gerda nevengdavo ir papešti plaukų, ir žaislų esant reikalui atimti.

Gerda Stiklickienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Taip, aš vyresnė 3,5 metų, tai ją išnaudodavau... Pavyzdžiui, kažkada ji gavo labai gražią lėlę gimtadienio proga. Tuomet pakviesdavo mane pažaisti. Sakydavau, gerai, duok man tą savo naują lėlę. Kai neduodavo, pareikšdavau, kad su ja nežaisiu. Tada ateidavo po 10 minučių, nusileisdavo ir eidavome kartu žaisti.

Vaikystėje labai nesutardavome. Aš visą laiką smarkesnė buvau, skriausdavau Kristiną, bet atėjo diena, kai ji man nenusileido, nuo tada ir sutariam puikiai. Tapome neišskiriamomis, geriausiomis draugėmis. Kai paauglystė-kvailystė praėjo, surimtėjome, tai ir pradėjome normaliai bendrauti“, – Žmonės.lt pasakojo G.Stiklickienė.

Seserys teigia, kad šiuo metu gyvenimo viena be kitos neįsivaizduoja. Kartu keliauja ir į parduotuves, ir į parkus. O norėdamos išlieti savo širdį, apie gyvenimą kalbasi nors ir iki pat paryčių.

Gerda Stiklickienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gerda Stiklickienė parodė nosies operacijos rezultatą: „Dar nėra to vaizdo, kuris turi būti“​

Gerda Stiklickienė parodė nosies operacijos rezultatą: „Dar nėra to vaizdo, kuris turi būti“

„Dabar mūsų santykiai puikūs! Kiek tik turime laisvo laiko, tiek ir bendraujame. Stengiamės susitikti kuo dažniau. Kartu einame pasivaikščioti, dviračiais pasivažinėti, o svarbiausia – atsisėdame ir šnekamės per naktį ar vakarą.

Jei jau susitinkam dviese, užsisėdime labai ilgai. Visada turime daug įvairių temų, tad smagiausia be vyrų susitikti. Galime tuomet ir juos apšnekėti“, – juokėsi Gerda ir Kristina.

Gerdos Stiklickienės fotosesija su seserimi Kristina (13 nuotr.)
+7
Gerda Stiklickienė prieš ir po nosies operacijos (44 nuotr.)
+38
Skaitykite daugiau