Gerda Stiklickienė parodė nosies operacijos rezultatą: „Dar nėra to vaizdo, kuris turi būti“

Gerda Stiklickienė po operacijos (kairėje ir centre) ir prieš ją / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„TV Pagalbos“ reporterė Gerda Stiklickienė parodė jai atliktos plastinės nosies operacijos rezultatus. Dabar žinomos moters nosis – kiek mažesnė ir siauresnė nei anksčiau.

Naująją G.Stiklickienės nosį pamatyti ir operacijos rezultatus įvertinti galėjo naujo realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ žiūrovai – šou premjera įvyko sekmadienio vakarą.

Pati G.Stiklickienė Žmonės.lt sakė, kad rezultatas dar nėra tas, kurio ji laukia.

„Kol kas anksti spręsti apie rezultatą – galutinio dar nesimato. Jis matysis tik po poros mėnesių. Dabar dar yra patinimų, pati nosis, kaip sakau, dar beformė. Patinęs nosies viršus, taip pat galiukas. Dar nėra to vaizdo, kuris turi būti. Užtat kol kas nesijaučiu patenkinta, bet tikiu, kad viskas bus gerai. Matau, kad forma bus gera, tokia, kokios norėjau. Tik reikia palaukti. Ir gydytojai sakė, kad nevyks viskas greitai“, – kalbėjo ji.

Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ar po operacijos ji jaučia diskomfortą?

Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Išvis nelabai skaudėjo. Keista, bet ir gydytojas sakė, kad tai – viena neskausmingesnių operacijų. Aišku, nemalonus jausmas yra – tas nosies galiukas toks kietas, patinimas neatslūgęs... Nors tai, ko gero, matau pati labiausiai. Kitiems atrodo, kad jau viskas gerai. Gal tik draugams, kurie mane mato kasdien, irgi tas patinimas matosi“, – šypsosi.

Antroji operacija

Plastinė nosies operacija G.Stiklickienei atlikta gegužės pabaigoje. Kaip Žmonės.lt pasakojo pati G.Stiklickienė, plastinės operacijos metu jos nosis buvo sumažinta ir susiaurinta.

Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tai – antroji G.Stiklickienei atlikta plastinė nosies operacija.

„Anksčiau man buvo atlikta nosies galiuko korekcija. Tačiau man ta nosis vis tiek nepatiko – atrodė gruboka, negražiai atrodė žvelgiant iš profilio. Šįkart pasitariau su gydytoju ir jis sakė, kad galima išimti ir šiek tiek nosies kaulo... Dabar jis mano nosį susiaurino ir sumažino“, – kalbėjo „gelbėtoja“.

Pirmoji realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida (103 nuotr.)
+97
Skaitykite daugiau