Gerda ir Andrius Žemaičiai: „Norėjome susituokti ten, kur šilta. Ir būtinai – dviese...“

Gerda ir Andrius Žemaičiai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-26 12:00
„Norėjome susituokti ten, kur šilta. Ir būtinai – dviese...“ – sako žiūrovų mylima „gelbėtoja“ Gerda ŽEMAITĖ (36) ir rodo ant dešinės rankos žibantį baltojo ir geltonojo aukso žiedą. Tik prieš keletą dienų iš egzotiškojo Tailando, kur įvyko jos ir „TV pagalbos“ prodiuserio Andriaus ŽEMAIČIO (45) simbolinė santuokos ceremonija, grįžusi moteris neslepia džiaugsmo: „Viskas buvo taip, kaip įsivaizdavau. Mūsų vestuvės buvo tobulos.“

Gerda pasakojo visada norėjusi ištekėti tolimame krašte, kur dar niekada nėra buvusi, kur nors aukštai, įspūdingoje vietoje ir būtent balandžio 19-ąją, nes tai – jos tėvų vedybų data. Tad ir jųdviejų ceremonija vyko ant prašmatnaus viešbučio Puketo saloje stogo. Iš tos vietos matėsi ir kalnai, ir jūra. „Andriui liepė manęs laukti prie gėlių arkos. Grojo muzika. Eidama link jo taip susigraudinau“, – jautrią akimirką prisimena Gerda. Jis neslepia, kad jaudulį prieš vestuves jautė abu. Tik ne dėl to, kad dvejojo dėl savo sprendimo. Įtampą kėlė šventės išskirtinumas.

Pora buvo sutuokta pagal amerikietiškas civilinės santuokos tradicijas bei tradicinį tailandiečių ritualą: kiekvienas iš savo indo smėlį subėrė į vieną – bendrą ąsotį. Po to, kai apsikeitė aukso žiedais, Gerda ir Andrius visus pakvietė paskanauti torto ir nuskubėjo pasifotografuoti į Rojaus paplūdimį. Graži vestuvinė fotosesija buvo moters svajonė.

Gerda sako, kad jai teko užduotis pasirūpinti abiejų įvaizdžiu. Lengvą, vėjyje besiplaikstančią suknelę jai pasiūlė Marijampolės proginių drabužių salonas „Hera“. Išskirtinis rūbas atkeliavo tiesiai iš parodos Barselonoje. Elegantiškas Andriaus kostiumas, marškiniai – taip pat iš Ispanijos. Galvą jaunoji papuošė diadema. Ją bei kitus papuošalus sukūrė „Lush Jewelry“. Makiažu ir šukuosena pasirūpino vietos grožio meistrai.

Išskirtinis reportažas bei gražiausios šventės akimirkos – tik naujausiame žurnale „Žmonės“. Šiame numeryje taip pat skaitykite:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 17

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers. Title: Žurnalas „Žmonės" Nr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai