Gerda ir Andrius Žemaičiai mini ketvirtąsias vestuvių metines: „Išsaugoti santuoką – dviejų žmonių darbas“

Gerda ir Andrius Žemaičia / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-19 11:39
Balandžio 19 dieną Gerda ir Andrius Žemaičiai mini ketvirtąsias vestuvių metines. Moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo akimirkomis iš vestuvių ir prasitarė, kad sukaktuvių diena porai ypatinga dėl kelių priežasčių.

Portalui Žmonės.lt televizijos laidų vedėja, žurnalistė Gerda Žemaitė patvirtino, kad ši diena jų šeimai išties ypatinga. Pora ją žada paminėti romantiškos vakarienės metu.

„Labai smagu prisiminti šią dieną. Iš tiesų, keturi metai nėra taip ir daug, tačiau kartu jau esame devynerius metus, todėl tokia proga mums yra ypatinga. Juk gyvenime noris kuo daugiau gražių švenčių“, – portalui Žmonės.lt sakė Gerda.

Gerda ir Andrius Žemaičiai / Socialinių tinklų nuotr.
Gerda ir Andrius Žemaičiai / Socialinių tinklų nuotr.

Moteris socialiniuose tinkluose pasidalijo prieš ketverius metus Tailande įvykusių vestuvių nuotraukomis ir taip pat atskleidė įdomią detalę – prieš 41 metus, balandžio 19 dieną susituokė ir jos tėvai.

„Ketveri metai santuokoj! Sakysite: tai visai nedaug. Ir būsite visiškai teisūs! Nes kas yra ketveri metai prieš visą gyvenimą, kurį planuoji nugyventi kartu? Tačiau kokie produktyvūs buvo šie (kol kas dar trumpos santuokos) metai! Kiek daug jie atnešė! Persikėlimas į kitą miestą, nauji namai, kūdikio gimimas ir dar daug įvykių! Įvairiausių potyrių!

Gerda ir Andrius Žemaičiai / Socialinių tinklų nuotr.
Gerda ir Andrius Žemaičiai / Socialinių tinklų nuotr.

Prieš 41-erius metus, tą pačią, balandžio 19 dieną, prie altoriaus amžiną meilę prisiekė mano tėvai. Ir jiems pavyko laikytis šios priesaikos iki paskutinio mano tėčio atodūsio. Kol mirtis juos išskyrė.

Žinau, kad išsaugoti santuoką ir puikius santykius yra didelis dviejų žmonių darbas. Todėl palinkėsiu sau ir savo vyrui kantrybės vienas kito atžvilgiu, neblėstančios meilės ir pasitikėjimo! Ir kaip sakoma – iki kol mirtis mus išskirs”, – rašė G.Žemaitė.

Primename, kad laidų vedėja Gerda Žemaitė ir laidų prodiuseris Andrius Žemaitis susituokė 2017 m. Tailande. Vėliau tais pačiais metais jiedu susituokė ir Marijampolės civilinės metrikacijos skyriuje.

Naujausi straipsniai