Gerda ir Andrius Žemaičiai atskleidė sūnaus vardą: ilgai dėl jo neapsisprendė

Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-16 14:32
„TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė, balandžio 3-ią dieną su vyru Andriumi Žemaičiu susilaukusi sūnaus, vaikelį pavadino Nikolu.

2017-ųjų pavasarį Gerda ir Andrius atšventė net dvejas vestuves. Pirmiausia pora romantiškai dviese susituokė Tailande, o grįžę žiedus dar kartą sumainė draugų ir artimųjų būryje Marijampolėje. Sutuoktiniai tikino, kad balandžio 19-oji šventei buvo pasirinkta ne atsitiktinai.

„Norėjau datos, kuri man buvo labai svarbi – mano tėvų vestuvių datos. Jie labai gražiai ir laimingai nugyveno visą gyvenimą. Santykius, manau, reikia įteisinti tada, jei pora galvoja turėti vaikų. Mes dar galvojame turėti“, – anksčiau yra pasakojusi G. Žemaitė

Po keletos metų balandį gimė ir pirmasis bendras poros vaikas Nikolas.

Gerda portalui Žmonės.lt iškart po gimdymo pasakojo, jog kol kas dar negalinti išduoti vardo. 

„Nesinori jo skelbti, kol dar nežinome, kad tiksliai toks bus“, – tuomet sakė laiminga mama. 

Žinoma moteris tikino, kad reikia šiek tiek laiko pamatyti, ar sūnui vardas tinka. 

„Nikolas tiesiog toptelėjo į galvą labai atsitiktinai, tuo metu laukiausi jau septintą mėnesį. Iš karto visiems patiko, tad laukėme sūnelio gimimo, kad galėtume išsiaiškinti, ar vardas jam tinka. Po jo gimimo – abejonių neliko. Tik po kurio laiko pamąsčiau, jog su Andriumi turime bendrą pažįstamą panašiu vardu, tai – mentalistas Nicholas Kin“, – šypsojosi Gerda.

Naujausi straipsniai