Gerbėjų suaukotais pinigais apmokėtas vėžiu sergančios Žanos Friskės gydymas

Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Rusijos labdaros ir paramos fondas „Rusfond“ sausio 31-ąją apmokėjo vėžiu sergančios dainininkės Žanos Friskės gydymą Niujorke, praneša vesti.ru.

Televizinės akcijos metu žiūrovai ketvirtos stadijos smegenų vėžį kenčiančiai atlikėjai suaukojo 68 milijonus rublių (1,9 mln. JAV dolerių). 30 milijonų rublių bus skirta onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui.

„Rusfondo“ prezidento Levo Ambinderio teigimu, sausio 30-ąją iš Niujorko klinikos, kurioje gydoma Žana, jie gavo beveik 5 mln. rublių (135 tūkst. JAV dolerių) sąskaitą už jos gydymą ir medicininę priežiūrą.

Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.

„Sąskaita už gydymą jau apmokėta iš suaukotų pinigų. 30 milijonų rublių bus paskirta onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui. Žana Friskė sutiko, kad dalis pinigų būtų skirta sunkios būklės vaikams“, – sakė L.Ambinderis.

Kiek ankčiau starslife.ru skelbė, kad dėl biurokratinių niuansų dainininkei suaukoti pinigai ją pasiekti gali tik po dviejų mėnesių. Tuomet draugai ir artimieji išreiškė viltį, kad dėl sunkios atlikėjos ligos pinigų perdavimo procesas bus paspartintas.

Portalas Žmonės.lt primena, kad dainininkei diagnozuota glioblastoma – viena iš agresyviausių smegenų vėžio formų. Prieš keletą dienų pranešta, kad Ž.Friskė dėl pavojaus gyvybei atsisakė galvos operacijos ir tęsia chemoterapijos gydymą.

Žana Friskė / Alionos Premudrof nuotr.


 

Skaitykite daugiau