Gerbėjų prašymu „4 Roses“ pristato oficialią eurovizinės dainos „Butterfly“ versiją

Grupė „4 Roses“ / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos kovoje vis dar tvirtai stovi merginų grupė „4 Roses“. Lietuvių komisijos mažiau vertinamas kolektyvas lig šiol išlaikė labai aukštus balus užsienio ir žiūrovų vertinimuose. 

„Vos prasidėjus atrankoms, buvome patenkintos iš dainos išspaustu rezultatu, nors kartais stereotipiškai merginų grupių atžvilgiu nusiteikę žmonės ir mėgino patrumpinti mums sparnus“ – juokiasi „4 Roses“ merginos. 

„4 Roses“ kolektyvas tvirtina, kad, nepaisant prieštaringų nuomonių, viso konkurso metu sulaukė labai daug palaikymo ir prašymų iš žmonių, kurie norėtų turėti šia dainą savo grotuvuose ar girdėti per radiją.

Ne tik gerbėjų laiškai, bet ir pati komisija ne kartą tvirtino abejojanti dainos sėkme „Eurovizijoje“, bet mato ją kaip puikų radijo singlą. Būtent tai paskatino merginas galiausiai įsirašyti dainą. 

„4 Roses“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mes puikiai suprantame, kokia nuomonė lydi merginų grupes. Ir Lietuvoje tikrai turime pavyzdžių, kai užtenka gerai atrodyti ir neturėti dviejų kairių kojų, kad tiktum scenai.

Tačiau mūsų kolektyvas susibūrė dėl vienos meilės muzikai, visos esame skirtingos, bet vienodai stiprios vokaliai. Tai galbūt nėra įprasta ir nauja kai kuriems žmonėms, tačiau mes tikime, kad būtent taip turi būti. Su vėjo malūnais kovoti niekada nėra lengva, tačiau mes įsirėmusios į žemę ne ką silpniau nei jie patys“ – analizuoja „4 Roses“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tautiškoje fotosesijoje įsiamžinusios „4 Roses“ merginos ruošiasi naujam projektui

Skaitykite daugiau