Gerbėjų maldos išklausytos: po 6 metų pertraukos Adele pristatys naują kūrinį

Adele / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-05 21:17
Antradienį britų atlikėja Adele pranešė džiugią žinią – pasauliui ji pristato naują dainą „Easy On Me“, rašo People.com.

Apie tai įspūdingo balso savininkė pranešė savo socialiniuose tinkluose. Ji pasidalijo trumpa žinute ir vaizdo įrašu, kuriame skamba naujo jos kūrinio „Easy On Me“ melodija. Dainos premjera turėtų įvykti spalio 15-ąją.

Nespalvotame vaizdo įraše matyti ir pati Adele, kaimo keliu važiuojanti automobiliu. Kelių sekundžių įrašas vos per kelias minutes surinko milijonus peržiūrų ir sujaudino Adele gerbėjus, nekantriai laukiančius naujos jos baladės.

Prieš penkias dienas pasaulį pasiekė gandas, kad Adele ketina išleisti naują albumą. Paskutinis, didžiulio populiarumo susilaukęs jos albumas „25“ buvo išleistas prieš šešerius metus.

Spėlionės dėl naujojo albumo prasidėjo tuomet, kai didžiuosiuose pasaulio miestuose - Londone, Berlyne, Dubline, Paryžiuje ir Romoje - atsirado paslaptingi stendai su užrašu „30“. Šis skaičius – reikšmingas, nes visi ankstesni Adele albumai taip pat buvo pavadinti skaičiais – „19“, „21“ ir „25“. Šie skaičiai atspindėjo amžių, kai dainininkė įrašė tų albumų dainas.

Apie naują albumą Adele buvo užsiminusi prieš trejus metus, būdama trisdešimties. Praėjusiais metais „Saturday Night Live“ rengiamame koncerte Adele prasitarė, kad nors ji sunkiai dirba prie savo ketvirto albumo, šis dar nėra užbaigtas.

Adele dėmesio centre pastaruoju metu atsiduria ne pirmą kartą. Prieš kelias savaites socialiniame tinkle „Instagram“ atlikėja pasidalijo nuotrauka, kurioje jai kompaniją palaiko šalia prisiglaudęs sporto treneris Richas Paulas. Šalia nuotraukos ji pridėjo ir širdelės jaustuką.

Adele ir Richas Paulas / Socialinių tinklų nuotr.
Adele ir Richas Paulas / Socialinių tinklų nuotr.

Atlikėjos gerbėjai nuotrauką kartu su R.Paulu įvertino kaip patvirtinimą apie naujus santykius. Po Adeles įrašu pasipylė sveikinimai bei komplimentai kardinaliais išvaizdos pokyčiais stebinančiai dainininkei.

Kalbas, jog Adele ir Richas Paulas yra pora, vasarą dar labiau paskatino jų viešas pasirodymas NBA rungtynėse. Jiedu kartu užfiksuoti Finikse liepos mėnesį, kur vyko penktoji dvikova tarp Finikso „Suns“ ir Milvokio „Bucks“.

Temos:
Muzika Adele

Naujausi straipsniai