Gerbėjos supainiojo Marką Wahlbergą su Mattu Damonu, bet aktorius neįsižeidė ir tepasakė: „Beveik pataikė“

Markas Wahlbergas filme „2 Ginklai“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-08-13 12:07
Naujojo veiksmo filmo „2 Ginklai“ (angl. „2 Guns“) aktorius Markas Wahlbergas neseniai patyrė Holivudo žvaigždei gana netikėtą situaciją – gerbėjai jį supainiojo su kita garsenybe, aktoriumi Mattu Damonu.

Kaip pranešė „E! Online“, drauge su Denzeliu Washingtonu filme „2 Ginklai“ suvaidinęs M.Wahlbergas neabejotinai neatsigina gerbėjų dėmesio, tačiau retai kada pasitaiko tokių kuriozų, kai jis supainiojamas su kitais žmonėmis. Šįsyk laiminga gerbėja išplatino internete nuotrauką su M.Wahlbergu, kurioje buvo parašyta, jog ji yra... su Mattu Damonu. „Mes matėme Mattą Damoną“, – bičiulei parašė mergina, vardu Angelique Dormevil. Ji taip pat pridėjo nuotraukas, kuriose ji ir jos mama įsiamžino drauge su M.Wahlbergu. Garsenybių veidus geriau atpažįstanti bičiulė persiuntė Angelique nuotrauką, kaip iš tiesų atrodo M.Damonas.

„Jis mūsų nepataisė, mirštu iš juoko“, – atrašė nesusipratėlė. Taip išėjo, kad merginų susirašymas pasiekė interneto platybes ir nukeliavo iki paties M.Wahlbergo. Jis žinučių nuotrauką įdėjo oficialioje savo „Facebook“ paskyroje ir prirašė „Beveik pataikė“ (angl. „Close enough“).

Daugiau kaip 1,6 mln. gerbėjų „Facebook“ tinkle turintis aktorius sulaukė per 125 tūkst. paspaudimų „patinka“, o nuotrauka pasidalijo 7,7 tūkst. žmonių. Viena iš nuotraukos komentatorių tapo pati A.Dormevil. „Negaliu patikėti, kad tai išplito internete tarsi virusas! Atsiprašau už klaidą. Mano mama ir aš pamatėme jį ir šaukėme Matto Damono vardu. Žinau visus jo filmus, tačiau supainiojau du nuostabius aktorius. Neįtikėtina, kad jis pasidalino šiuo susirašinėjimu“, – rašė ji. Beje, įdomu tai, kad M.Wahlbergas ir M.Damonas yra sykį vaidinę kartu 2006-ųjų Martino Scorsese filme „Infiltruoti“.

„ACME Film“ archyvo nuotr.
„ACME Film“ archyvo nuotr.

Naujausiame Islandijos kino kūrėjo Baltasaro Kormakuro filme „2 Ginklai“ pasakojama apie nepavydėtiną situaciją, į kurią pakliūva po priedanga dirbantis specialusis Kovos su narkotikais skyriaus agentas Robertas Trenčas (akt. Denzelis Washingtonas) ir tokią pat misiją gavęs operatyvininkas Maiklas Stigmanas (akt. M.Wahlbergas). Abiejų jų užduotis – slapta infiltruotis į milžiniškus pinigus valdančio narkotikų kartelio veiklą. Tačiau vienos stambios operacijos metu aplinkybės Maiklui ir Robertui pakiša koja ir galiausiai paaiškėja, kad dabar juos vaikosi ne tik mafija, bet ir jų pačių kolegos...

Veiksmo ir šmaikščių juokų kupino kriminalinio trilerio „2 Ginklai“ premjera Lietuvoje – jau rugpjūčio 30 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai