Gerbėjams pristatytas naujas video apie „The Roop“: jautri istorija ir raginimas nenuleisti rankų

Akimirkos iš naujojo „The Roop“ video
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-20 10:12
Liekant vis mažiau laiko iki didžiosios „Eurovzijos“, kur išvysime grupę „The Roop“, pristatytas naujas video, pasakojantis apie atlikėjų kelią iki finalo bei jų dainą „Discoteque“.

Anglų kalba įrašytą, ryškų eurovizinį prisistatymą organizatoriai rodys visiems konkurso gerbėjams.

„Music first, always!“ – taip vadinasi šių metų projektas, kuriame į save ir savo konkursinius kūrinius dalyviai leidžia pažvelgti iš arčiau. 

Žodžiai „Music first, always“ („Muzika pirma, visuomet“) priklauso  Duncanui Laurence'ui. Sakinys buvo įpintas į jo nugalėtojo kalbą 2019 metais. Būtent Duncano pergalė ir įkvėpė organizatorius sukurti dokumentinių serijų ciklą apie „Eurovizijos“ dalyvius.

Kuriant naujausią „The Roop“ filmuką panaudota daug iš anksčiau filmuotos medžiagos, jautriai papasakota Vaidoto Valiukevičiaus, Roberto Baranausko ir Manto Banišausko kelionė iki pripažinimo. 

„Savo muzika mes norime įkvėpti žmones viską daryti su didžiule jėga, gyventi taip, kaip jie nori. Nesvarbu, kur esate ir kiek jums metų, prisiminkite, jog niekuomet nevėlu siekti savo svajonių“, – vaizdo įraše kalba Vaidotas.

Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.
Grupė „The Roop“ laimėjo „Eurovizijos“ atranką / E.Blaževič LRT nuotr.

Atlikėjas dalijasi prisiminimais, kai kartą „The Roop“ grupei norėjus bendradarbiauti su vienu prodiuseriu, šis jiems atšovė, kad vyrai... tiesiog per seni pasiekti kažko muzikoje.

Vaidotas neslepia tuomet nuliūdęs, tačiau pesimistiškoms mintims nepasidavęs, greit suvokęs, jog vienas žmogus už jį negali nuspręsti  likimo.

„Pažiūrėkite į mane dabar. Esu beveik keturiasdešimties, bet tai tik pradžia“, – filmuke šypsosi Vaidotas.

„Music First with The Roop from Lithuania“:

 

Muzikantai video pasakoja apie 2020-ųjų vasarą, kai miesto šurmulį jie iškeitė į gamtos prieglobstį. Sodyboje vyrai kūrė dainų demo versijas. Vaidotas dar kartą į tą pačią vietą parvyko rudenį. Jau tada jo galvoje sukosi užvaldantys ritmai. Sodyboje V.Valiukevičius parašė kelias kertines dainos „Discoteque“ eilutes ir sau pasakė – „It is okay to dance alone“.

Vėliau visi grupės nariai užbaigė kūrinio išpildymą ir jo įrašyti nuvyko į „Warner Music“ būstinę Helsinkyje.

Muzikos prodiuseris ten atkreipė dėmesį į tai, kad „Discoteque“ trunka lygiai tris minutes. Akimirksiniu visiems tapo aišku, jog tai – tobulas kūrinys „Eurovizijai“.

Video grupė pabrėžė savo daina norintys pakviesti visus pajudėti ir pašokti.

„The Roop“ / E.Blaževič nuotr.
„The Roop“ / E.Blaževič nuotr.

Žmonės.lt primena, kad dar praėjusiais metais burtų keliu buvo nuspręsta, jog gegužę „The Roop“ turėtų pasirodyti pirmojoje pirmojo pusfinalio pusėje. Konkurso režisieriai kovo pabaigoje paskelbė, jog lietuviai dainuos patys pirmieji.

Naujienomis savo feisbuko puslapyje tuomet pasidžiaugė ir pati grupė.

„Mums didelė garbė atidaryti Euroviziją 2021! Mūsų pasirodymo numeris pirmąjame pusfinalyje yra Nr. 1! Roterdame – mes atvykstame!“ – rašė „The Roop“.

Naujausi straipsniai