Gerbėjai „Eurovizijos“ puslapyje daugiausiai balsų skyrė „The Roop“

„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-19 01:53
Prieš gegužės 18 d. vykusį pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį konkurso puslapis estcoday.com surengė apklausą, kurioje gerbėjų paprašė skirti balsus geriausiai pasirodžiusiems pirmojo pusfinalio dalyviams.

Interaktyvus balsavimas vyko visos pusfinalio transliacijos metu, o gerbėjai galėjo stebėti besikeičiančius rezultatus.

Praėjusiais metais neįvykus konkursui, panaši apklausa buvo taip pat surengta. Prašyta įvertinti dalyvauti planavusias šalis. „The Roop“ daina „On Fire“ tuomet pelnė daugiausiai konkurso gerbėjų simpatijų.

„The Roop“ „Eurovizijos“ atidarymo renginyje  / „Scanpix“ nuotr.
„The Roop“ „Eurovizijos“ atidarymo renginyje / „Scanpix“ nuotr.

Niekas nepasikeitė ir šiais metais. „Širdžių Eurovizijos“ nugalėtojai išlaikė savo titulą ir buvo lygiai taip pat įvertinti balsuojančiųjų. Vykusioje apklausoje „The Roop“ pelnė tūkstančius balsų.

Jau penkerius metus iš eilės anksčiau minėtame puslapyje vykstantis balsavimas – anonišmiškas, tad kiekvienas gali atiduoti simpatijas labiausiai patikusiai šaliai. Gyvos transliacijos metu visi žiūrėjusieji pamato rezultatus. 

Rezultatai ekrane pasirodo kas penkias sekundes. Kiekvienas lankytojas gali balsuoti vieną kartą.

esctoday.com balsavimo rezultatai
esctoday.com balsavimo rezultatai

Primename, jog į finalą po pirmojo pusfinalio komisijos ir žiūrovų sprendimų gegužės 18-osios vakarą pateko dešimt šalių.

Tiek žiuri, tiek žiūrovų balsai sudarė po lygią dalį galutinio balo. Didžiajame finale iš pirmojo pusfinalio išgirsime Lietuvą, Norvegiją, Izraelį, Rusiją, Azerbraidžaną, Maltą, Kiprą, Švediją, Belgiją ir Ukrainą.

Naujausi straipsniai