Gerbėjai apie Passenger koncertą Trakuose: „Net VIP ložė buvo tokia, kad kiaulės tvarte erdviau gyvena“

Passenger ir jo gerbėjų minia Trakų pilyje / Vida Press ir Žmonės.lt skaitytojo nuotr.
Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2015-08-12 11:34
Antradienio vakarą Trakų pilyje koncertavo lyriškomis dainomis pasaulį užkariavęs britų atlikėjas Passenger. Nors tūkstantinė dainininko gerbėjų minia tikėjosi vakarą praleisti jaukiai ir romantiškai, ne visiems pavyko: pirmieji skundai dėl prastos renginio organizacijos pasipylė koncertui dar nė neprasidėjus.

Britas Passenger, kurio tikras vardas – Michaelas Davidas Rosenbergas, pasaulį pavergė prieš porą metų. Jo lyriškos baladės nuolat patenka į radijo stočių topų viršūnes, o hitą „Let Her Go“, matyt, žino visi. 

Nenuostabu, kad pamatyti ir išgirsti garsenybę gyvai antradienio vakarą panoro tūkstantinė gerbėjų armija.

Vis dėlto koncerto atmosfera subjuro renginiui dar nė neprasidėjus – socialiniuose tinkluose it iš gausybės rago pasipylė Passenger gerbėjų skundai renginį organizavusios bendrovės „Live Nation Lietuva“ adresu. 

Be vietos, oro ir vandens

Visų pirma nepasitenkinimas liejosi dėl kilometrinės eilės prie įėjimo į Trakų pilies kiemą, po to – dėl milžiniškos minios  Trakų pilies kieme, taip pat, kad renginys smarkiai vėlavo, tvankų vakarą nebuvo galimybės nusipirkti vandens, trūko oro. 

„Atlikėjas vėlavo beveik dvi valandas. Žinoma, negali prasidėti koncertas, jei organizatoriai nesugeba žmonių suleisti laiku. O žmonių skaičius pranoko visus mano lūkesčius. Tikrai buvau nusiteikusi stovėjimui pilies kieme ir žinojau, kad žmonių bus daug, bet čia organizatoriai padirbėjo iš peties. Atrodo, kad bilietus pardavinėjo, kol užteko popieriaus jiems atspausdinti. Net VIP „ložė“ buvo tokia VIP, kad kiaulės tvarte erdviau gyvena“, – taip komentavo koncerte dalyvavusi Justė

Tačiau tai, anot jos, dar ne viskas: „O garsas koks! Girdėti net kaimyno širdies plakimas! Viskas būtų buvę super, jei ne tas dviejų valandų laukimas ir pavargusių bei perkaitusių žmonių gausybė. Bilietai kainavo tikrai ne 5 eurus, tad organizatoriai galėtų pagarbiau elgtis ir sklandžiau planuoti renginį. Vieninteliai, kuriems tikrai pasisekė vakaras, – barmenai, nes jie turėjo daugiau erdvės ir didesnį oro gurkšnį. Sėkmės organizatoriams!“

Skaitytojo nuotr.
Skaitytojo nuotr.

Justei antrino Ingrida – kaip ir dešimtys kitų, pyktį liejo socialiniame tinkle. „Pasityčiojimas! Gaila žmonių, kurie pirko bilietus... Kaip kažkas komentavo, turbūt koncerto pradžia buvo nurodyta Anglijos laiku. Gaila žmonių, kuriuos turėjo išnešti/išvežti iš koncerto. Negana to, kad vandens nebuvo galima įsinešti, to dar betrūko, kad ir viduje nusipirkti jo nebuvo galima, nes išpardavė visus buteliukus. Ką kalbėti apie garsą, kai negirdi muzikos, nes žmones garsiau kalba“, – skundėsi ji. 

Kiti žodžių į vatą taip pat nevyniojo. „Blogiausias metų koncertas. Romantika pasaulyje paprastai suprantama truputį kitaip nei gerokai per daug žmonių, karštyje negalėjimas nusipirkti vandens. Godumas nesukuria gero įspūdžio. Kaip dainuoja daininkas – wrong direction!“ – nepasitenkinimą liejo Akvilė

Nepatylėti nusprendė ir Marius: „Sveikinu surinkus didžiausią kiekį žmonių Trakų pilyje, bet gal pinigus grąžinsit, nes koncertas iš už pilies sienos nu nei šis nei tas...“

„Jo balsas labai gražus, tai užgožė minusus“

Vis dėlto būta ir tų, kam koncertas paliko išties gerą įspūdį. Štai čia apsilankę Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas tikino, kad nors renginio organizatoriai ir klydo, Passenger pasirodymas kompensavo visus trūkumus. 

Kai jis pradėjo dainuoti, viską atpirko – ir laukimą, ir spūstis... Koncertas buvo labai nuostabus, – sakė J.Leonavičiūtė. 

„Visada yra kuo skųstis. Taip, eilė buvo didelė, tai matėsi vos atvykus į Trakus. Supratome, kad koncertas vėluos, todėl su Mariumi neskubėjome – atsisėdome ant ežero kranto, gurkšnojom vyną ir laukėm. Laukimas neprailgo.

Taip, žmonių minia buvo labai didelė, buvo tvanku. Mačiau, kaip vienas vyras nualpo. Buvo labai tvanku. Gal organizatoriai pardavė kiek per daug bilietų? Tačiau mums pasisekė – radome kiek atokesnę vietą, palypėjome viršun ir tiek“, – Žmonės.lt pasakojo J.Leonavičiūtė

Skaitytojo nuotr.
Skaitytojo nuotr.

Pati nesiskundžia, nes koncertas patiko. „Kai jis pradėjo dainuoti, viską atpirko – ir laukimą, ir spūstis... Koncertas buvo labai nuostabus. Jo balsas labai gražus. Tvyrojo teigiama, pozityvi energija. Tai užgožė minusus. Buvo nuostabu“, – Žmonės.lt sakė J.Leonavičiūtė. 

Anot jos, ko verta vien vieta, kurioje Passenger koncertavo, – Trakų pilies, gamtos ir ežerų grožis neleido jos nuotaikai subjurti net tada, kai teko petys į petį su kitais trintis.​ 

Organizatoriai: „Jokių nesklandumų nebuvo“

Žmonės.lt susisiekė ir su Passenger koncerto Trakų pilyje rengusios bendrovės „Live Nation Lietuva“ vadovu Aleksandru Karablikovu. Jis tikino, kad koncertas praėjo sklandžiai ir kritikos nepriima.

„Jokių nesklandumų nebuvo. Vandens visi prekybos taškai turėjo pakankamai, beveik pusė kiekio liko po renginio. Apie tūkstantį vandens buteliukų išdalinome nemokamai. Tai visada daroma prie scenos, kur yra didžiausia žmonių grūstis. Žmonių kiekis pilies teritorijoje tikrai nebuvo viršytas. Kai pasiekėme tam tikrą pardavimų skaičių, jie buvo sustabdyti. Parduota apie 3 tūkstančius bilietų, o šiaip skaičiuojama, kad šiai vietai galima parduoti apie 5 tūkstančius“, – Žmonės.lt sakė A.Karablikovas.

Kažkokia grūstis buvo, bet ji būna bet kokiame populiariame koncerte. Kad būtų neįmanoma stovėti, tai tikrai nebuvo, – sakė A.Karablikovas.

Kodėl tada žmonės skundžiasi? „Tai emocijos... Žmonės atėjo į vieno populiariausių šiomis dienomis atlikėjų koncertą ir norėjo ant pledukų sėdėti. Nežinau, kaip ten kas galėjo netilpti.

Pats buvau renginyje, vaikščiojau ten, kur buriavosi žmonės, kur buvo VIP sektorius. Taip, kažkokia grūstis buvo, bet ji būna bet kokiame populiariame koncerte. Kad būtų neįmanoma stovėti tai tikrai nebuvo. Mačiau labai daug patenkintų veidų, daug puikių emocijų. Visada yra tokių žmonių, kurie nori geruoju ar negeruoju atgauti pinigus“, – svarsto.

A.Karablikovo vertinimu, renginio būta puikaus: „Aš negirdžiu jokios kritikos. Girdžiu, kad buvo per karšta. Atleiskite, pas mus tokia vasara. Prieš dvi dienas turėjome Cholinos teatro pasirodymą, kai lijo. Dalijome lietpalčius. Atleiskite, pas mus vasarą kartais lyja. O kartais būna saulė... Nebuvo vandens? Buvo vandens. Iš tikrųjų gražus koncertas.“

Ar jūs buvote Passenger koncerte Trakuose? Kokie įspūdžiai?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai