Geras Brado Pitto vardas išteisintas: tyrimas dėl jo smurtavimo prieš vaikus subliuško

Bradas Pittas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-10 07:34
Prieš tris savaites pramogų pasaulį sukrėtė žinia apie idealia laikytos Angelinos Jolie ir Brado Pitto santuokos žlugimą. Maža to, aktorius dar buvo apkaltintas smurtavęs prieš savo vaikus. Tačiau tarnyboms baigus tyrimą geras Brado Pitto vardas išteisintas – prieš vaikus jis nesmurtavo.

Kaip praneša portalas TMZ, Los Andželo apygardos Vaikų priežiūros tarnyba oficialiai baigė tyrimą dėl tariamo Brado Pitto smurtavimo prieš vaikus ir jį išteisino.

Žmonės.lt primena, kad aktorius buvo kaltintas per šeimos skrydį privačiu lėktuvu smurtavęs prieš savo vyriausią atžalą, 15-metį įsūnį Maddoxą. Būtent po šio incidento Angelina Jolie nusprendė skirtis ir prašyti teismo, kad visų šešių vaikų globa būtų priskirta jai, mat nerimavo dėl vaikų saugumo.

Vaikų priežiūros tarnyba nusprendė, kad Bradas Pittas nesmurtavo prieš įsūnį per konfliktą, kuris baigėsi fiziniu kontaktu. Tyrimo metu socialiniai darbuotojai apklausė patį Bradą, Angeliną, jų vaikus ir kitus liudininkus, buvusius lėktuve.

Netrukus po to, kai kaltinimai dėl smurtavimo prieš vaikus subliuško, Bradas Pittas dalyvavo naujo savo filmo „Sąjungininkai“ („Alied“) premjeroje „Regency Village“ teatre Vestvude, Kalifornijoje. Į renginį jis atvyko vienas, o ant raudonojo kilimo pozavo su kolege Marion Cotillard.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama