Gerardas Depardieu ir Elizabeth Hurley filmuosis Rusijoje statomame trileryje

Gerard Depardieu / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-15 21:11
Prancūzų aktorius Gerardas Depardieu, kuriam Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas suteikė savo šalies pilietybę, turėtų filmuotis naujame trileryje, kuris bus statomas Maskvoje ir Grozne ir kuriame taip pat filmuosis Elizabeth Hurley.

Socialiniame tinkle „Twitter“ E.Hurley trečiadienį paskelbė, kad perkasi kostiumus Maskvoje, kur atvyko filmuotis su prancūzų kino legenda.

„Labas, Maskva!“, – rašė ji antradienį, o anksčiau, gegužės 11 dieną, paskelbė, jog „ruošiasi naujam filmui, kuriame pradės vaidinti kitą savaitę Rusijoje su Gerardu Depardieu“.

E.Hurley išgarsėjo akimirksniu 1994 metais, kai susitikinėdama su britų aktoriumi Hugh Grantu pasirodė apsivilkusi žiogeliais susegta suknele. Ji yra vaidinusi komedijose „Austinas Pauersas – Tarptautinis šnipas“ (Austin Powers: International Man of Mystery) ir „Šėtoniškas sandėris“ (Bedazzled).

Londone įsikūrusios kino kompanijos „Saradan Media“ svetainėje rašoma, kad G.Depardieu ir E.Hurley vaidins juostoje „Turkis“ (Turquoise).

Jos filmavimas vyks Maskvoje ir Grozne. G.Depardieu dažnai lankose šiame Čečėnijos mieste, kur turi respublikos vadovo Razmano Kadyrovo jam padovanotą prabangų butą.

Juostos aprašyme sakoma, kad filmas, kurį statys prancūzų režisierius Philippe Martinezas, išsiskirs „veiksmo scenomis, nufilmuotomis nuostabiame Maskvos ir Grozno fone“.

Čečėnijos kultūros ministerijos atstovė Zara Amchadova naujienų agentūrai AFP taip pat patvirtino, kad „Turkio“ filmavimas vyks Grozne.

„Filmavimai prasidės vienu metu Grozne ir Maskvoje“, – pranešė ji elektroniniame laiške, tačiau tikslios jų datos nenurodė.

G.Depardieu taip pat pranešė apie savo planus vaidinti filme pagal Ph.Martinezo scenarijų, pasakojančiame apie Čečėnijos atstatymą po dviejų čia vykusių karų, kuris vadinsis „Tėvo širdis“ (A Father's Heart).

G.Depardieu leido suprasti, kad vaidins R.Kadyrovo tėvą, 2004 metais nužudytą buvusį prezidentą Achmadą Kadyrovą.

„Noriu paaiškinti, kaip vienas žmogus gali per penkerius metus pastatyti miestą“, – sakė jis vasarį Rusijos televizijai NTV.

Apie šį projektą G.Depardieu ir Ph.Martinezas pranešė lankydamiesi Grozne vasario mėnesį.

R.Kadyrovas tinkle „Twitter“ rašė, kad tai bus „amerikiečių, anglų, prancūzų, rusų, čečėnų gamybos drama“.

G.Depardieu Rusijos pilietybė buvo suteikta sausio mėnesį skubos tvarka. V.Putino pareiškimas, kad pilietybė suteikiama už jo nuopelnus Rusijos kultūrai, nustebino ne vieną, nes rusai iki šiol nebuvo girdėję apie jokį Rusijoje sukurtą filmą, kuriame būtų vaidinęs šis prancūzų aktorius.

Tiesa, jis yra suvaidinęs paslaptingą caro Nikolajaus II favoritą Grigorijų Rasputiną prancūzų televizijos dramoje, kuri, kaip balandį pažadėjo V.Putinas, bus rodoma ir Rusijoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai