Gerai Gerai penkių valandų rekordo vos nesugadino lūžęs raktas

Atlikėjas Gerai Gerai (kairėje) su komanda / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-04 12:12
Dievinantys ramius pasivaikščiojimus pustuštėmis gatvėmis savaitgalį iš naujo pamilo Vilnių, visada šurmuliuojantis senamiestis kelias dienas nurimo, mat visas epicentras persikėlė į pramonines sostinės erdves. Šių pokyčių kaltininkas – „Lofte“ vykęs miesto festivalis, džiuginęs muzikiniais pasirodymais, aktyviomis pramogomis ir netikėtais performansais.

Viena įdomesnių atrakcijų paskutinę dieną tapo Viliaus Tamošaičio, geriau žinomo Gerai Gerai slapyvardžiu, pasirodymas, kurio metu buvo pasiektas rekordas. Prodiuseris su būriu atlikėjų 5 valandas be perstojo grojo vieną kūrinį.

„Net nepastebėjau kaip prabėgo pirmoji valanda, bet po to laikas rodos ėmė kapsėti lėčiau. Atlikdamas vieną ir tą patį kūrinį, dainą „Late at Night“, pasijauti lyg užprogramuotas robotas – matai kaip po penkiolikos minučių sprunka ką tik šokę žmonės, o tu vis tiek kupinas energijos keli rankas į viršų“, – pasakoja Gerai Gerai.

Prodiuseris mini, kad per šį pasirodymą neapsieita ir be netikėtumų. „Susirinkome prieš gerą valandą iki rekordo pradžios, bet niekaip negalėjome patekti į patalpas. Lyg tyčia lūžo raktas, tuo tarpu žmogus, turėjęs atsarginį, išvykęs už Vilniaus. Dalis komandos jau buvo susitaikę, kad pasirodymą teks nukelti, bet kaip mistiškai problema atsirado, taip per tris valandas ji buvo ir išspręsta“.

V.Tamošaitis į pagalbą siekiant rekordo pasikvietė būrį draugų. Jam talkino 2012 metų „Lietuvos balso“ laimėtoja Julija Jegorova ir finalistė Berta Timinskaitė, paslaptingasis Beissoul bei mergaitišką drum & bass muziką atliekančios grupės „Shamanna Bug“ vokalistė Agnė. Maratoną ištverti padėjo ir kartu su Gerai Gerai bendruose projektuose dalyvaujančios Kamilė Kielaitė – Kami, Oneida bei Dominyka.

Šiuo metu ruošiama medžiaga rekordus fiksuojančiai agentūrai „Factum“. Gerai Gerai kūrinį „Late at Night“ dar šią savaitę žada pristatyti ir radijo singlo pavidalu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai