Gera naujiena Billie Eilish gerbėjams: pristatė ilgai lauktą antrą albumą „Happier Than Ever“

Billie Eilish
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-02 17:40
Dainininkė Billie Eilish pristatė savo ilgai lauktą antrąjį studijinį albumą „Happier Than Ever“.

Billie Eilish pristatė antrąjį studijinį albumą „Happier Than Ever“, kuriame – net 16 kūrinių. 16 dainų takelis dar kartą įrodo jaunosios atlikėjos pranašumą pop muzikos pasaulyje. Tai tikrų istorijų ir fikcijos mišinys, suteikiantis Billie vienos talentingiausių mūsų laikų muzikos autorės titulą.

Aštrus sąmojis, kasdieniai, bet nenuvalkioti pastebėjimai, paslaptys ir pabėgimai nuo tikrovės – visą tai yra Billie EIlish kelionė po šiuolaikinį pasaulį. Klausytojai liks sužavėti šio naujo atlikėjos tarpsnio, nes ji pristato savo iki šiol labiausiai neapdorotą ir atvirą darbą.

Albumo esmę, viršelį ir spalvų paletę įkvėpė kai kurie Billie visų laikų mėgstamiausi, 60-ųjų „aukso eros“ atlikėjai – Julie London, Frank Sinatra ir Peggy Lee. 

2022 m. vasario 3 d. Naujajame Orleane Billie Eilish pradės savo „Happier Than Ever“ pasaulinį turą, į kurį bilietai jau išparduoti. Areninis turas apims 32 sustojimus visoje Šiaurės Amerikoje. Billie taip pat atvyks į 18 pasirodymų turą po Europą bei Jungtinę Karalystę.

Naujausi straipsniai