„Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ komanda lenktynėse demonstravo dramatišką kovą

„Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ lenktynėse / Projekto partnerių nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-07-20 18:11
Savaitgalį vykusiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ Palangoje „Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ komanda laikė lyderių pozicijas ir važiavo treti. Tačiau dėl techninių nesklandumų „Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo“ trasą įveikė 10-as bendroje įskaitoje ir 3-as „GT Open“ klasėje.

Šių metų lenktynės buvo itin įtemptos – vyko arši konkurencinė kova dėl pozicijų posūkiuose, neišvengta susidūrimų, geltonos vėliavos fazių, lėto važiavimo paskui saugos automobilį ir netikėtų incidentų. „Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ ekipažą sudarė Audrius Butkevičius, Paulius Paškevičius, Egidijus Gelūnas ir Martynas Griška, kurie pasikeisdami skriejo lenktynių trasa. Techninis vadovas ir ilgametis lenktynininkas Marius Batūra nuolat analizavo situaciją ir derino veiksmus su sportininkais. 

„Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“  turėjo progą išbandyti savo ir automobilio galimybes antrajame Baltijos šalių 6 val. ištvermės lenktynių etape Estijoje, kurioje iškovojo nenuginčijamą pergalę, o penktadienį vykusiose „Aurum 1006 km lenktynių“ kvalifikacinėse varžybose „Gera dovana – Šiauliai by RD Signs Reimpex“ užėmė 2-ąją vietą. Tad nenuostabu, kad šeštadienio lenktynėse komandai buvo prognozuojama vieta ant pakylos bokštelio. 

Iš antrosios pozicijos startavęs „Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo“ puikiai pradėjo lenktynes, tačiau pirmajame posūkyje įsirėmė į trasos atitvarus, o galinei automobilio daliai dar teko sugerti ir kitos komandos stuktelėjimą. Atrodė, kad viskas, kas buvo pasiekta per kvalifikaciją ir pirmąsias lenktynių sekundes sugriuvo. Tačiau „Gera dovana – Šiauliai by RD signs Reimpex“ atsikovojo prarastas pozicijas, o po 82 ratų komanda kurį laiką važiavo net 1-oje bendros įskaitos vietoje.

„Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ lenktynėse / Projekto partnerių nuotr.
„Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ lenktynėse / Projekto partnerių nuotr.

„Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo“ iki 100 km/val. įsibėgėja per 3 sekundes. Tai GT klasės automobilis, kurio svoris yra 1270 kg, galia 620 AG, o maksimalus greitis – 285 km/val. Tačiau lenktynių metu nepavyko parodyti maksimalios automobilio galios, nes dėl lenktynėse galiojančių taisyklių ji buvo apribota. Tai pat „Lamborghini“ vartoja daugiau degalų nei konkurentų automobiliai, o kuro pildymo sąlygos lenktynėse visiems vienodos. Tad vien šiuo aspektu laimėti tampa be galo sunku.

Likus valandai iki lenktynių pabaigos „Gera dovana – Šiauliai by RD signs Reimpex“ užtikrintai važiavo 3-ioje bendros įskaitos vietoje, tačiau koją pakišo sugedusi blokiruotė. Jos gedimui įtakos galėjo turėti ne itin lygi trasos danga, kuri šiam „Lamborghini“ itin svarbi dėl ilgos ir plačios automobilio bazės. Taip automobilis prarado greitį ir savo poziciją užleido kitoms komandoms.

Įspūdžio dovanų platinimo įmonės „Gera dovana“ vadovas Ernestas Vasiliauskas teigia, kad šių metų komanda buvo itin profesionali ir parodė neįtikėtiną meistriškumą trasoje. 

„Lenktyniauti keliavome nusiteikę kovingai. Komanda ne tik parodė visišką atsidavimą, bet ir viršijo lūkesčius. Tai tikri sporto entuziastai, kurie lenktynėms atsidavė visu šimtu procentų. Valdyti sportinį bolidą – užduotis ne iš lengvųjų. Nuolat turi išlaikyti susikaupimą ir šaltus nervus, nes kiekvienas netinkamas veiksmas gali turėti skaudžių pasekmių. Kasmet keliaujame į lenktynes nusiteikę optimistiškai, subūrę puikią komandą, pilni entuziazmo ir niekad nenustojame tikėti pergale. Matyt, šį kartą atvažiavome su per galingu automobiliu. Gera žinoti, kad galime skinti pirmąsias vietas Europoje. Žinoma, apmaudu nelaimėti savo šalyje, nes užimti prizines vietas savo klientų, partnerių ar draugų akivaizdoje yra kur kas smagiau“. – pasakojo E.Vasiliauskas.

„Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ lenktynėse / Projekto partnerių nuotr.
„Gera dovana – Šiauliai by RD Sings Reimpex“ lenktynėse / Projekto partnerių nuotr.

Šios „Aurum 1006 km“ lenktynės „Gerai dovanai“ buvo 9-tos. Pirmą kartą  į trasą komanda išriedėjo 2012 m. su žaviuoju „Kitcaru“. Po pertraukos prasidėjo superautomobilio „Lotus Exige“ era, kuriuo sudalyvauta net trijose lenktynėse 2016, 2017 ir 2018 m. Vėlesnėse lenktynėse startuota su „Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“. Būtent šiuo bolidu 2019 m. pavyko pasiekti geriausią komandos rezultatą – buvo pelnyta prizinė 3 vieta bendroje įskaitoje. 

„Gera dovana“ lenktynių metu nepamiršta naujais įspūdžiais nustebinti ir susirinkusiųjų. Tiek lenktynininkai, tiek žiūrovai per kiekvienas lenktynes buvo kviečiami pasimėgauti įdomiomis patirtimis: tailandietišku masažu, apsikirpti profesionalių barberių kirpykloje, paragauti cukraus vatos, pasivažinėti „Monster Truck‘u“, „Ferrari‘u“, „Lamborghini‘u“, sudalyvauti „GERA DOVANA drifte“, pasižvalgyti po superautomobilių, keturračių ir bagių ekspoziciją bei pamatyti tikrą DAKARO motociklą. 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai