„Gera dovana – RD Signs“ komandos užkulisiai 1006 km lenktynėse

„Gera dovana – RD signs“ Palangos „Aurum 1006 km lenktynėse“/Dalyvių nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-07-30 16:25
Komanda „Gera dovana – RD signs“ Palangoje vykusiose „Aurum 1006 km lenktynėse“ finišavo penkti. Lyginant su praėjusių metų prizine 3-iąja vieta, šiais metais bolidas „Lamborghini Huracan GT“ nuo 3-iosios vietos atsiliko keturiais ratais. Apie įdomiausius lenktynių momentus kalbamės su lenktynininku Egidijumi Gutaravičiumi.

Kaip apibūdintumėte šių metų lenktynes? Kuo jos skyrėsi nuo praėjusiųjų?

Šių metų lenktynės buvo permainingos tiek pasiruošimo, tiek lenktynių metu. Iš pradžių ruošėmės važiuoti automobiliu „Lotus Exige“ dviese su Pauliumi Paškevičiumi, bet, likus dviem savaitėms iki lenktynių, prie mūsų „Geros dovanos“ komandos prisijungė „RD Signs“. Tuomet, atsiradus galimybei, pakeitėme automobilį į greitesnį bolidą „Lamborghini Huracan GT“. Taip šiais metais važiavome ne dviese, o keturiese. 

Jūsų komanda užėmė 5 vietą bendroje įskaitoje, kaip vertinate rezultatus?

Ilgų distancijų lenktynėse svarbiausia pasiekti finišą. Daugelį metų net nefinišuodavom – dėl gedimų ir nesėkmių atsilikdavom labai daug ratų. Dabar matom, kad lenktyniaudami su „Lamborghini Huracan GT“ turim galimybę kovoti dėl prizinių vietų. Būtent tai įrodėm praėjusiais metais užimdami trečiąją vietą, tad penkta vieta gal net šiek tiek nuvylė.

Kas pakišo koją, kad buvote 5, o praėjusiais metais lipote ant prizininkų pakylos? Ar buvo gedimų, ar neplanuotų nutikimų su „Lamborghini Huracan GT“?

Pritrūko sėkmės keičiantis su lenktynininkais važiavimų metu – praradom šiek tiek sekundžių. Taip pat dėl kuro bako problemų teko dažnai stoti ir papildyti kuro talpą. Nors visi mano kolegos su „Lamborghini Huracan GT“ lenktynėse dalyvavo pirmą kartą, važiavimo tempas buvo tikrai neblogas. 

Kaip vertinate „Lamborghini“ pasirodymą savo klasėje? (buvote 4)

„Lamborghini Huracan GT“ – puikus automobilis: greitas, tvirtas ir patikimas. Net po kontakto su „Porsche“ išvengė gedimų ir važiavo tuo pačiu tempu. Ketvirti likom dėl padarytų klaidų pasikeitimų metu, kurių prieš metus mums pavyko išvengti. 

Ar planuojate dalyvauti kitais metais? Ką darytumėte kitaip?

Dalyvauti mes visada norime, tačiau viskas priklauso nuo aplinkybių. „Lamborghini Huracan GT“ yra brangus automobilis, kurio išlaikymas ir aptarnavimas reikalauja nemažai finansinių išlaidų. Tad jei viskas vyks pagal planą – 2021 metų lenktynėse tikrai dalyvausime. Kartu norėčiau padėkoti visai komandai ir savo kolegoms Pauliui Paškevičiui, Audriui Butkevičiui ir Žilvarui Aleksui, kurie visų lenktynių metu stengėsi, trasoje nedarė klaidų, tiksliai dirbo ir išsaugojo automobilį.

„Lamborghini Huracan Super Trofeo GT“ – pirmasis toks superautomobilis, registruotas šių lenktynių istorijoje 2019 metais. 2016 metais, danų lenktynininkas Dennis Lind šiuo sportiniu automobiliu laimėjo pirmąją vietą „Lamborghini Super Trofeo“ Europos čempionate ir pasaulio taurės finale. Tačiau šiandien šis bolidas prieinamas kiekvienam lietuviui, norinčiam išbandyti šį lenktyninės komplektacijos bolidą. Visus pasiūlymus rasite www.geradovana.lt

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai