George'as Clooney prisipažino besijaudinantis dėl savo vaikų saugumo

Amal ir George’as Clooney / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-27 14:45
George‘as Clooney suvokia esantis viena ryškiausių Holivudo žvaigždžių, tačiau toli gražu dėl to jis džiaugiasi ne visada.

Šią savaitę aktorius davė atvirą interviu, kurio metu kalbėjo apie vedybinį gyvenimą su Amal Clooney bei savo dvynius vaikus Ellą su Alexanderiu.

58-erių vyras prisipažino, kad vykstant žmonos kovai su Islamo valstybe, jis dažnai nerimauja  dėl jųdviejų vaikų saugumo.

„Gyvenime į daug dalykų tu žiūri kitaip, jei turi vaikų. Jiems gimus, atsiranda globos, saugos instinktas. Mano žmona kreipėsi į Prancūzijos teisėsaugą dėl Islamo valstybėje vyraujančių neramumų. Su jais pasaulis turi begalę problemų, ypač dėl saugumo. Nenorime, jog mūsų su Amal atžalos taptų vaikščiojančiais taikiniais, dažnai apie tai galvoju“, – kalbėjo G. Clooney.

George'as ir Amal Clooney Bekingemo rūmuose/Vida Press nuotr.
George'as ir Amal Clooney Bekingemo rūmuose/Vida Press nuotr.

Jau anksčiau Amal, žmogaus teisių advokatė, paprašė Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos nubausti Islamo valstybės ekstremistus už prievartą ir seksualinį kitų žmonių išnaudojimą. Taip Amal siekė teisingumo. Iki šiol buvo priimta, jog visos nukentėjusios nuo Islamo valstybės aukos turi gauti profesionalų pagalbą.

Pasakodamas apie žmonos veiklą, George‘as prisipažino kartais svajojantis apie anonimiškumą. Ji – garsi advokatė, jei tik pats Clooney būtų mažiau žinomas...

„Kartais stipriai to ilgiuosi. Mano žmona ir aš trokštame ramiai pasivaikščioti centriniame parke, bet... tai neįmanoma. Vos su vaikais išėjus į gatvę, mus apspinta minia žmonių bei fotografų. Žinau, kiek jie gali uždirbti iš vienos mano vaiko nuotraukos", – šiek tiek liūdnokai tęsė George'as.

Tiesa, pokalbio pabaigoje Clooney papolemizavo. Vienaip ar kitaip, būti mylimam dviejų puikių vaikų ir gražuolės, kovotojos žmonos – tikra Dievo palaima.  

Temos:
Ukraina

Naujausi straipsniai