George'o Clooney svainei Talai Alamuddin Le skirta įkalinimo bausmė: už vairo sulaikyta neblaivi

Tala Alamuddin (kairė) ir George'as bei Amal Clooney/Vida Press/Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-19 14:03
Šią savaitę aktoriaus George‘o Clooney svainė, Amal Clooney sesuo Tala Alamuddin Le (47) gavo 6400 JAV dolerių baudą ir tris savaites turės praleisti nelaisvėje. Moteris Singapūre neblaivi sėdo už transporto priemonės vairo.

Gegužės 14-ąją už BMW X5 automobilio vairo apsvaigusi sulaikyta Tala Alamudin pripažinta kalta. Singapūre policijos pareigūnų naktį sustabdytai moteriai, patikrinus ją alkotesteriu, buvo nustatytas sunkus girtumas. Ieškodama automobilio dokumentų Amal Clooney sesuo netyčia net nuspaudė akseleratorių. Tala neturėjo ir Singapūre galiojančio vairuotojo pažymėjimo.

Policijos pareigūnams Tala teigė išgėrusi dvi taures vyno ir vieną – šampano. Su draugais tą vakarą laiką ji leido populiariame restorane.

Tala ne tik turės sumokėti baudą, trims savaitėms jai skirta įkalinimo bausmė, bet ilgą laiką jai bus apribotos galimybės gauti bet kokios transporto priemonės vairuotojo pažymėjimą.

Nuteistosios advokatas teismes sakė, jog Tala Alamuddin Le gailisi ir pripažįsta savo kaltę.

Tai ne pirmas kartas, kai moteris nusižengia kelių eismo taisyklėms. 2013 m. dviems metams jai jau buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas, taip pat fiksuoti eismo taisyklių pažeidimai 2004 ir 2010 metais.

Naujausi straipsniai