George'o Clooney sužadėtinė Amal Alamuddin atvyko į Italiją, kur vyks vestuvės

George'as Clooney ir Amal Alamuddin / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-25 08:19
Iki Holivudo svajonių jaunikio George‘o Clooney vestuvių su žavia teisininke Amal Alamuddin liko vos kelios dienos: savaitgalį pora prisieks amžiną meilę Venecijoje. Aktoriaus sužadėtinė trečiadienį atvyko į Italiją – iki pilno pasiruošimo ceremonijai liko vos kelios detalės.

Italijoje A.Alamuddin nusileido drauge su mama Baria – šioji terminale stūmė net šešis didžiulius lagaminus. Spėjama, kad G.Clooney į Italiją atvyks atskirai nuo nuotakos. 

Pati A.Alamuddin iš lėktuvo išlipo nešina didžiule dėže, kurią laikė itin atsargiai: manoma, kad joje galėjo būti jos vestuvinė suknelė. 

Iki vestuvių likusias dienas ji čia praleis su motina. Žinia, kad G.Clooney motina Nina davė būsimai marčiai raktą nuo namų, kuriuos šeima turi Italijoje. Kalbama, kad tai – anytos vestuvinė dovana. 

„George‘o tėtis Nickas ir motina Nina suko galvą, ką Amalai padovanoti vestuvių proga“. Jie norėjo savo dovana pabrėžti, kokia svarbi yra šeima, taigi atiduoda jai savo namų raktus. Tas namas nuotakai labai patinka“, - Mirror.co.uk sakė šaltinis. 

Spėjama, kad G.Clooney ir A.Alamuddin Venecijoje susituoks jau šį šeštadienį. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai