George'o Clooney nežeidžia svarstymai, esą jis yra gėjus

George'as Clooney / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-28 11:39
Vienas geidžiamiausių Holivudo aktorių George'as Clooney (52 m.), perskaitęs bulvarinio portalo žinutę internete, esą jis yra gėjus, visai neįsižeidė.

„Jei kažkas sako, kad esu gėjus, nepulsiu ant kelių įrodinėti, kad taip nėra. O kas būtų blogo, jei ir būčiau gėjus? Jeigu tik norite – būsiu jums gėjų gėjus, – sakė George'as Clooney. – O jei išgirdęs tokias kalbas įsižeisčiau, tai jau būtų įžeidimas visai gėjų bendruomenei.“

Ironijos ir gero humoro jausmo nestokojantis aktorius tikina neturintis laiko nei jaudintis dėl nepagrįstų kalbų, nei į teismus traukti meluojančius žurnalistus. Visas jo laikas ir dėmesys šiuo metu skiriamas tik naujojo jo filmo „Brangenybių medžiotojai“ (angl. „The Monuments Men“) premjerai.

Nekantriai kino kritikų laukiamas filmas sukurtas pagal tikrus įvykius. Filme atskleidžiama intriguojanti istorija apie septynis vyrus – meno kuratorius, muziejų direktorius ir meno istorikus, pasiųstus į Vokietiją gelbėti nacių niokojamo meno. Nors į paraku kvepiančią karo zoną pasiųsti vyrukai puikiai pažįsta Mikelandželo kūrinius, nė vienas jų nė nenutuokia, kas yra M-1, tačiau jų ryžtas išsaugoti reikšmingiausius žmonijos kūrinius nugali baimę rizikingoje misijoje patiems netekti galvos.

Juostoje pagrindinius vaidmenis atlieka „Oskaro“ laureatai Cate Blanchett, Mattas Damonas, Jeanas Dujardinas, „Oskaro“ nominantas Billas Murray, „Emmy“ laureatas Johnas Goodmanas ir, žinoma, pats George'as Clooney.

Filmą „Brangenybių medžiotojai“ Lietuvos kino teatruose pamatysime nuo vasario 28 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai