George'as Clooney nemano, kad taps karališkojo kūdikio krikštatėviu: „Aš vos sugebu pasirūpinti savo vaikais“

George'as ir Amal Clooney / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-13 19:02
Spėlionės, kas taps karališkosios poros princo Harry ir Meghan Markle pirmagimio krikštatėviais prasidėjo vos Sasekso hercogai viešai paskelbė besilaukiantys pirmagimio.

Nenuostabu, kad po to, kai gegužės 6-ąją pasaulį išvydo karališkasis Meghan Markle ir princo Harry kūdikis, berniukas Archie Harrisonas Mountbattenas-Windsoras kalbos, kas taps naujagimio globėjais dar labiau sustiprėjo.

Jau kurį laiką viešojoje erdvėje vis dažniau pasigirsdavo kalbos, kad Archie krikštatėviais taps George'as Clooney su žmona Amal. 

George'as ir Amal Clooney Bekingemo rūmuose/Vida Press nuotr.
George'as ir Amal Clooney Bekingemo rūmuose/Vida Press nuotr.

Mat žmogaus teisių gynėja, teisininkė Amal Clooney su Sasekso hercogiene Meghan yra senos draugės. Pasirodo, M. Markle į A. Clooney žiūri kaip į pavyzdį, todėl nieko keisto, jeigu karališkoji pora pirmagimio krikštatėviais pasirinktų būtent Amal ir George'ą,

Tačiau pats G. Clooney šias kalbas paneigė. „Visi mėgsta gandus, tačiau jūs nenorėtumėte, kad aš būčiau niekieno krikštatėvis. Aš vos sugebu pasirūpinti savo vaikais. Tai tikrai bauginanti mintis“, – kalbėdamas su „Extra“ juokavo G. Clooney.

Įdomu tai, kad George'as ir Achie – gimė tą pačią dieną.

„Kai apie tai pagalvoju – man pasidaro labai apmaudu. Negana to, kad turiu dalintis gimtadieniu su Orsonu Wellesu, Sigmundu Fruedu....ir štai tą pačią dieną pasirodė dar ir jis“, – juokėsi G. Clooney. 

Žmonės.lt primena, kad berniukas gimė gegužės 6 dieną 5 val. 26 min. (Anglijos laiku). Kūdikis svėrė 3,260 kg. Anot spaudos, gimdymas praėjo sklandžiai. Meghan ir naujagimis jaučiasi puikiai. Gimdyme dalyvavo ir princas Harry, kuris kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė susijaudinimo ir dėkojo visiems už palaikymą ir meilę.

Naujienos, kad Sasekso hercogai taps tėvais paskelbtos spalio 15-ąją. Džiugią žinią, kaip ir berniuko vardą, pranešė oficialus Kesingtono rūmų puslapis.

Nors princas Harry yra kuo tikriausias princas – jo palikuoniui bus skirtas visai kitoks titulas. Kadangi po gegužę įvykusių karališkųjų vestuvių M. Marke ir princas Harry buvo tituluoti Sasekso hercogais – jų atžala tapo lordu.

M. Markle ir princo Harry vaikas jau yra septintoje vietoje į sostą. Tuo tarpu princas Harry – šeštoje. 

Naujausi straipsniai