George'as Clooney naujoje tekilos reklamoje užklumpamas su geriausio draugo žmona Cindy Crawford

George'as Clooney ir Cindy Crawford tekilos „Casamigos Tequila“ reklamoje / Kadras iš „YouTube“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-11 11:25
George'ą Clooney naujoje tekilos reklamoje geriausias draugas ir verslo partneris Rande'as Gerberis užklumpa lovoje su savo žmona, supermanekene Cindy Crawford.

G.Clooney ir R.Gerberio prekės ženklo „Casamigos Tequila“ minutės trukmės reklamoje „It Could Happen...“ C.Crawford taip pat užklumpama lovoje su aktoriaus drauge Stacy Keibler, o pats „Oušeno vienuoliktuko“ (Ocean's Eleven) šaunuolis – dar ir lovoje su R.Gerberiu.

Filmuke sudaromas įspūdis, kad visos poros miega po išgertuvių. Jas paeiliui užklumpa R.Gerberis, G.Clooney, o paskui – ir C.Crawford su S.Keibler.

Holivudo žvaigždė savo tekilos pristatymą atšventė trečiadienį vakare Las Vegase, prie baro aptarnaudamas spaudos atstovus ir kviestinius svečius viešbučio „Encore“ naktiniame klube „Andrea's“.

Aktoriaus tekila buvo gaminama septynerius metus. G.Clooney ir R.Gerberis, kurie Meksikoje greta pasistatė namus, ją pristatė nusprendę įžengti į alkoholinių gėrimų rinką.

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai