George'as Clooney bando suvesti Bradą Pittą ir Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-22 20:54
Po to, kai paaiškėjo, kad aktorė Jennifer Aniston skiriasi su aktoriumi Justinu Theroux, kiekvienam mūsų turbūt bent akimirkai šmėstelėjo mintis: ar susieis jie su Bradu Pittu, su kuriuo buvo susituokę 2000–2005 m.? Kaip rašo „Star“, ši mintis esą šmėstelėjo ir Brado draugui bei kolegai George'ui Clooney.

Neįvardytas šaltinis žurnalui „Star“ pareiškė, kad Jen ir Bradas „paslapčia susitiko naktį, ir viskas yra dėl George'o“. Esą G. Clooney buvo pirmas žmogus, kuriam paskambino B. Pittas, kai pašlijo jo santuoka su aktore Angelina Jolie. „Po to, kai Jen ir Justinas paskelbė apie savo skyrybas, jis [George'as] padrąsino Bradą susisiekti ir pamėginti suteikti jų santykiams dar vieną šansą.“

Taip pat plepusis šaltinis pasakojo, kad George'as suorganizavo Jen ir Brado susitikimą kovo trečią dieną, kuomet vyko „Oskarų“ pre-party. Esą po to jie tryse vyko į Jennifer namus, o George'as paskutinę minutę gudriai pasišalino. „Jų vakaras buvo labai atsipalaidavęs. Jie prisiminė praeitį ir daug juokėsi. Atrodė, tarsi viskas būtų kaip anksčiau, tik geriau“, – pasakojo šaltinis, it pats būtų su žvake prie Jennifer ir Brado stovėjęs.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Nors nemažai šių aktorių gerbėjų ir norėtų to, ar galima atkurti santykius, kuriuos sugriovė Brado išdavystė? Būten dėl A. Jolie jie tuomet ir išsiskyrė, ir Jennifer buvo labai sunku atsigauti po skyrybų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tiesa, „Star“ pakalbintas G. Clooney atstovas šias kalbas neigia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai