George'as Clooney atšventė savo sužadėtuves kartu su kitomis garsenybėmis

George'as Clooney / „Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-12 21:21
George'as Clooney sekmadienį švęsdamas savo sužadėtuves su Amal Alamuddin linksminosi su bičiuliais Bono ir Cindy Crawford.

Holivudo aktorius praėjusį mėnesį pasipiršo britų teisininkei A.Alamuddin ir, kaip pranešama, šį įvykį pora paminėjo vakarieniaudama C.Crowford restorane Malibu, Kalifornijoje.

Nufotografuota, kaip C.Crawford ir jos vyras Rande'as Gerberis nešini gėlių puokšte atvyko į kavinę „Cafe Habana“, tuo tarpu grupės „U2“ rokeris Bono veidą slėpė po skrybėle ir akiniais nuo saulės.

Kaip pranešė šaltinis svetainei „E! News“, Žmonės sulaukė netikėto pasirodymo, kai kurie (kavinės) lankytojai sakė, jog tai buvo visų laikų geriausia Motinos diena“.

Netrukus susituoksianti pora buvo apsirengusi kasdieniais drabužiais, tačiau visų akys krypo į A.Alamuddin septynių karatų deimantinę akį platininiame sužadėtuvių žiede, kuris, kaip pranešama, būsimam jaunikiui kainavo 720 tūkst. JAV dolerių.

G.Clooney ir A. Alamuddinas susipažino pernai viename labdaringame renginyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai