George'as Clooney atsiimti „Auksinio gaublio“ už gyvenimo pasiekimus atvyko su žmona Amal

George'as ir Amal Clooney / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-12 10:54
Praėjus keturiems mėnesiams po įspūdingų vestuvių Venecijoje aktorius ir režisierius George'as Clooney (53 m.) pirmą kartą raudonuoju kilimu žengė lydimas gražuolės žmonos Amal Clooney (36 m.).

George'as Clooney per „Auksinių gaublių“ ceremoniją buvo pagerbtas specialiu Cecil B. DeMille apdovanojimu už gyvenimo nuopelnus, kurį jam įteikė buvę kolegos Julianna Margulies ir Donas Cheadle'as.

Atsiimdamas apdovanojimą George'as Clooney išreiškė paramą kruvinos atakos prieš prancūzų satyrinį savaitraštį „Charlie Hebdo“ aukoms.

Taip pat skaitykite: Garsenybės smerkia teroristų išpuolį prieš „Charlie Hebdo“ ir lieja apmaudą dėl aukų

„Šiandien nepaprasta diena. Milijonai žygiavo ne tik Paryžiuje, bet ir visame pasaulyje, buvo krikščionių ir žydų, ir musulmonų, šalių lyderių iš viso pasaulio. Jie žygiavo ne protestuodami – jie žygiavo reikšdami paramą idėjai, kad mes neisime bijodami. „Je suis Charlie“, – atsiimdamas apdovanojimą sakė George'as Clooney, kuris į savo švarko atlapą buvo įsisegęs juodą ženkliuką su užrašu „Je Suis Charlie“.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Sakydamas padėkos kalbą George'as Clooney pademonstravo ir kuklumą: jis pasijuokė iš savęs, kad yra pralaimėjęs daugiau „Auksinių gaublių“ nei jų laimėjęs. Tačiau surimtėjęs jis pridūrė: „Jei esi čia, tau pasisekė, nes tu gauni progą daryti tai, ką visuomet svajojai daryti, ir būti pagerbiamas, o tai nėra pralaimėjimas“, – sakė jis.

Atsiimdamas svarbų apdovanojimą George'as Clooney nepamiršo padėkoti ir savo žmonai, iš Libano kilusiai britų teisininkei.

„Nuostabus dalykas, kai surandi kažką, ką gali mylėti, dar geriau, jeigu to ieškojai visą gyvenimą. Ir kai tavo visas gyvenimas yra 53 metai. Amal, kad ir kokia alchemija suvedė mus, negalėčiau labiau didžiuotis būdamas tavo vyru“, – sakė jis.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Per savo padėkos kalbą aktorius pagerbė ir jau mirusias žvaigždes Lauren Bacall bei Robiną Williamsą. Jis taip pat pajuokavo apie kandžius elektroninius laiškus, kurie buvo nutekinti per kibernetinę ataką prieš „Sony Pictures“, ir paragino visus atitaisyti žalą. Juokaudamas apie nepalankias recenzijas dėl jo 2014 metų filmo „Brangenybių medžiotojai“, jis sakė: „Aš jums atkeršysiu.“

Pora sekmadienio vakarą Holivude vykusiuose „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose atrodė ypač efektingai: George'as Clooney vilkėjo juodą „Giorgio Armani“ kostiumą, kuris buvo siūtas specialiai jo vestuvėms, o jo žmona buvo pasipuošusi elegantiška juoda suknele iš „Dior“ aukštosios mados kolekcijos bei baltomis pirštinėmis.

Naujausi straipsniai