George'as Clooney apie lyčių nelygybę Holivude: vyriški vaidmenys lengvai pakeičiami į moteriškus

Sandra Bullock ir George'as Clooney / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-27 09:29
Viena ryškiausių Holivudo žvaigždžių George'as Clooney (54 m.) pasisako prieš lyčių nelygybę Holivude ir mano, kad moterims turėtų būti kuriama daugiau rimtų ir dėmesio vertų vaidmenų. Aktorius ir režisierius įsitikinęs, kad tai visai nesudėtinga: tiesiog kai kuriuos vyriškus personažus filmuose galima nesudėtingai pakeisti į moteriškus.

Geriausias to pavyzdys – naujas Sandros Bullock (51 m.) filmas „Our Brand Is Crisis“, kurio premjera įvyko Tarptautiniame Toronto kino festivalyje.

Iš pradžių pagrindinis šio filmo personažas buvo vyras ir jį turėjo vaidinti pats George'as Clooney, tačiau šio filmo scenarijų perskaičiusi Sandra Bullock išreiškė susidomėjimą juo.

„Sandy paskambino ir pasakė, kad ji nori to vaidmens, kuris iš pradžių buvo parašytas vyrui, – sakė „Our Brand Is Crisis“ prodiuseris George'as Clooney. – Ir vos tik mes supratome, kad tą vaidmenį tikrai labai lengvai galima pakeisti į moterišką, suvokėme, jog yra bagalė tikrai puikių vaidmenų moterims, jeigu tik pradėtume į tai žiūrėti lanksčiau.“

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Pagrindinį vaidmenį filme „Our Brand Is Crisis“ sukūrusi Sandra Bullock jau liaupsinama kino kritikų už puikų darbą šiame filme.

„Our Brand Is Crisis“ – ne pirmas filmas, kuriame pagrindinis vyriškas personažas buvo pakeistas į moterišką: taip buvo padaryta ir tokiuose garsiuose filmuose kaip „Druska“ (Angelina Jolie), „Skrydžio planas“ (Jodie Foster) ir „Svetimas“ (Sigourney Weaver).

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai