Gelminė Glemžaitė – apie darbą, iš kurio buvo atleista po 3 mėnesių

Gelminė Glemžaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2022-01-15 10:44
TV žaidimo „galvOK“ vedėjas Andrius Žiurauskas mėgsta sakyti, jog ši laida išbandė jau ne vienos garsios poros stiprybę. Ne išimtis ir šis šeštadienis, kadangi į kovą stojo aktoriai ir mylimieji Gelminė Glemžaitė ir Mantas Stonkus. Nuotaikingoje laidoje jie nevengė nei pajuokauti, nei vienas kito švelniai patraukti per dantį, o taip pat dalinosi ir atvirais, dar ne visiems žinomais faktais iš savo gyvenimo.

Gelminė tapo Marijono Mikutavičiaus komandos nare, o M.Stonkus žaidė su geru savo bičiuliu Mantu Katleriu.

Pastarieji žaidimo metu taip įsilinksmino, kad kiekvienąkart teisingai atsakius į klausimus, imdavo dainuoti linksmą dainą. Vis dėlto žaidimas tarp bičiulių įžiebė ir audringų diskusijų.

„Mes žaidžiame taip, kaip „Žalgiris“ šį sezoną – žinome, kad nelaimėsime, tai bent kad būtų smagu“ – apie savo ir M.Stonkaus žaidimo stilių sakė M.Katleris.

Tačiau galiausiai jiedu nusprendė net apsimainyti vietomis – kas privertė M.Katlerį prašyti, kad vietoje jo komandai imtų vadovauti M. Stonkus?

Tuo tarpu Gelminei ir Marijonui sunkus pasirodė jau pirmasis žaidimo klausimas – jiedu svarstė apie pagalbą iš salės. Tačiau Marijonas netrukus ėmė savo komandos narę perkalbinėti: „Pirmame klausime imti pagalbą yra tas pats, kas eiti į naktinį klubą ir visus savo pinigus pamesti prie įėjimo“.

Žaidimo metu G Glemžaitė atskleidė, kad maistą, žmonių santykius bei psichologiją ji laiko temomis, apie kurias nemažai nusimano. O sportas ir geografija, anot aktorės, tikrai neatskleistų stipriųjų jos pusių.

Gelminė Glemžaitė / Julijos Kulevičiūtės nuotr.
Gelminė Glemžaitė / Julijos Kulevičiūtės nuotr.

Abiejų komandų akys užkliuvo ir už temos apie kavą – M.Stonkus atskleidė, kad jo mylimoji Gelminė kadaise dirbo barista. Deja, ši netrukus prisipažino, kad iš šių pareigų buvo atleista. O kodėl taip įvyko, ji ir pati nežinanti iki šiol. 

„Buvo bepasibaigiantis bandomasis 3 mėnesių laikotarpis. Girdėjau, kad jie taip darydavo, jog darbuotojo nereikėtų pasamdyti iš esmės. Greitai po to ta vieta išvis užsidarė. Bent aš taip save guodžiu… Nors šiaip manau, kad dirbau gerai. Vieną kartą buvau pramiegojusi, bet jie to nesužinojo“, – laidoje juokėsi ji.

Kokios frazės bijo kiekvienas vyras, bet išgirsti svajoja kiekviena moteris? Kokio klausimo sulaukusi Gelminė net pašoks nuo kėdės sakydama, kad tai – idealiai jai tinkanti tema? Į kokį klausimą M.Stonkus teisingai atsakys nė nesulaukęs atsakymų variantų?

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai

Kepta dorada / Skaitytojos nuotr.

Reklama