„Geležinis žmogus“ Robertas Downey jaunesnysis su žmona laukia šeimos pagausėjimo

Robertas Downey jaunesnysis ir Susan Levin švenčia aštuntąsias santuokos metines / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-10 07:28
Kino žvaigždė Robertas Downey jaunesnysis (49 m.) pranešė, kad jo žmona filmų prodiuserė Susan (40 m.) laukiasi antrojo jų vaiko.

Rudenį pasaulį išvys pirmoji aktoriaus dukra.

„Ei. Susan. Aš. Kūdikis. Mergaitė. Lapkritis. Skorpionas?“ – savo „Twitter“ paskyroje trumpai parašė Robertas Downey jaunesnysis.

„Em. Nežinau, ar tai „vyrų pasaulis“, bet esu tikras, kad jį valdo moterys. Susan ir aš dėl to esame patenkinti pranešdami, kad mes laukiamės kūdikio. Mergaitės. Lapkritį“, – pridūrė jis savo „Facebook“ paskyroje.

Su Susan jis augina dvejų metų sūnų Extoną, o su buvusia žmona Deborah Falconer turi 20-metį sūnų Indio.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Dėl vyresnėlio pastaruoju metu buvo kilę šiek tiek problemų – birželio pabaigoje policija jį sulaikė su narkotikais. Pats Robertas Downey jaunesnysis jaunystėje taip pat turėjo problemų su narkotikais, tačiau jam pavyko atsikratyti šio žalingo įpročio ir pakilti iš dugno, dabar jis – daugiausia uždirbantis pasaulio aktorius. Po Indio suėmimo aktorius išplatino viešą pareiškimą, kuriuo užtikrino, kad stengsis padėti sūnui atsikratyti priklausomybės, kuri, kaip jis spėja, gali būti paveldima.

„Šeima labai palaiko ir supranta jį, ir mes visi esame pasiryžę padėti jam tapti tokiu vyru, kokiu jis gali tapti. Mes tikime, kad Indio gali būti dar viena pasveikimo sėkmės istorija, o ne liūdna pamoka kitiems“,  – sakė „Geležinio žmogaus“ žvaigždė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai