„Gelbėtojos“ Rūtos Filejevos pasiūlymas šventiniam stalui – paprastas bei lengvas

Rūta Filejeva / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-24 10:04
Žurnalistė Rūta Filejeva kiekvienas šventes praleidžia artimiausių šeimos narių apsuptyje. Moteris laikosi jiems į odą įaugti tradicijų bei išduoda skaniausią, paprasčiausią ir lengviausią Šv. Kūčių receptą.

„Kasmet stengiamės laikytis visų tradicijų kaip ir vaikystėje. Pradedant 12 patiekalų ir baigiant apsilankymu bažnyčioje,“ – pasakoja R. Filejeva.

Kalėdų senelis gelbėtojos šeimą aplanko dar Šv. Kūčių vakarą. Taip jau tapo įprasta.

Paklausus R. Filejevos, koks pats skaniausias patiekalas ant stalo ir ką ji dažniausiai gamina, moteris mielai nusišypso: „Viskas pas mus paprasta. Siūlau pasigaminti baravykų. Mūsų šeima mėgsta grybauti, tad jų šaldiklyje visuomet pasaugome. Taigi, 500 g baravykų, 40 g. sviesto, 1 su puse svogūno. Svogūną smulkiai supjaustau ir sudedu į puodą kartu su sviestu, ant mažos ugnies juos pakaitinu, kol suminkštėja, sudedu grybus ir supilu grietinėlę. Šiek tiek paverdu ir po 5 min. patiekiu su karštomis bulvėmis. Paprasta, labai greita ir tikrai skanu.“

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad 2016 metais moteris taip pat įkūrė paramos fondą „Gerasis trupinėlis“, tad prieš didžiausias metų šventes R. Filejeva rūpinasi ne tik savo, bet ir Lietuvos skurstančiomis šeimomis.

„TV Pagalboje“ Rūta kasdien mato daugybę pagalbos nesulaukiančių šeimų. Jos nežino, kas yra „Caritas“ ar kokios kitos organizacijos. Žmonės gyvena iš pašalpų, sulaukia šiek tiek socialinių darbuotojų pagalbos. Teikdama paramą R. Filejeva remiasi įgyta patirtimi, dažnai padeda pačios aplankytoms šeimoms.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai