„Gelbėtojas“ Davidas Hasselhoffas su mylimąja Hayley Roberts ir prabangių automobilių rikiuote Vilniaus Rotušės aikštėje priviliojo minią smalsuolių

Davidas Hasselhoffas su mylimąja Hayley Roberts Vilniuje / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-05-22 13:23
Antradienį Vilniaus Rotušės aikštėje galima buvo išvysti „Lamborghini“, „Ferrari“, „Koenigsegg“ ir kitų pritrenkiančių automobilių, kokių Vilniuje dar neteko matyti. Sostinėje niekuomet nesilankė ir „Jackass“ filmo kūrybinė komanda, riedlentininkas Tony Hawkas ar kultinio serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė, aktorius ir dainininkas Davidas Hasselhoffas (60). Tačiau ralyje „Gumball 3000“, kurio viena stotelių Vilnius, prie superautomobilių vairo sėdėjo kaip tik šios pasaulinės garsenybės.

Atvažiavęs prabangiu automobiliu aktorius sveikinosi su gausia sportinių automobilių ir savo gerbėjų minia. O norėdamas pamatyti, kiek žmonių susirinko į sostinės aikštę, D.Hasselhoffas užsilipo ant renginio teritoriją juosiančios tvoros.

„Vilniuje – labai nuostabu, norėčiau dar kartą sugrįžti“, – tikino D.Hasselhoffas. Aktorius taip pat pasiteiravo, kaip lietuviškai skambėtų žodžiai „labas“ ir „ačiū“.

Su prabangiu automobiliu „Audi R8“ keliaujantis D.Hasselhoffas sakė, kad kelyje visuomet stengiasi važiuoti labai atsargiai. „Švedijoje mane sustabdė policija, bet aš su pareigūnu tiesiog nusifotografavau“, – šmaikštų nuotykį pasakojo jis. Garsų vyrą šiame ralyje lydi jo mergina, Velso modelis Hayley Roberts.

Aktorius pamojavo miniai ir kartu su savo mylimąja H.Roberts nuėjo pietauti į restoraną „Stikliai“. Pasistiprinęs „gelbėtojas“ sostinėje neužtruko ir pajudėjo Varšuvos link.

„Gumball 3000“ akimirkas galite išvysti ir vaizdo įraše, o D.Hasselhoffo pasirodymas Vilniuje užfiksuotas nuo 4 minutės:

Minios neišvaikė net prapliupęs lietus

Tuo tarpu smalsuoliai likę Rotušės aikštėje netrukus sulaukė gamtos „siurprizo“ – sostinę išmaudė stiprus lietus.

Iki pat 15.30 valandos buvo ribojamas automobilių eismas sostinės Gaono ir Stiklių gatvėse. Nes būtent prieš vidurdienį į sostinę pradėjo riedėti ralyje dalyvaujantys superautomobiliai. Tačiau nesuklyskite, paprastai „Gumball 3000“ dalyviai raliui renkasi visiškai tam netinkamus automobilius. Nepatogius lenktyninius bolidus, garsiai riaumojančius superkabrioletus ir kitas ekscentriškas transporto priemones.

Iš pradžių sostinėje švietė saulė, tad automobilių bei superžvaigždžių gerbėjai nekantraudami būriavosi, idant galėtų juos bent vienu akies krašteliu išvysti. Situacija nepasikeitė ir pradėjus pliaupti lietui. Žmonės nesiskirstė ir toliau, kas su skėčiais, kas be jų, stebėjo į Rotušės aikštę įriedančius ir išriedančius automobilius.

Beveik visų aplink apsauginę tvorą išsirikiavusių vilniečių ir miesto svečių rankose švietė išmanieji telefonai, kuriais smalsuoliai kaip įmanydami stengėsi įamžinti šį įvykį.

Renginyje buvo galima išvysti pačių įvairiausių supermašinų markių ir jų modelių: „Ferrari 599“ ir „Testarosa“, „Lamborghini Aventador“ ir „Murcielago“, „Koenigsegg CCXR“, net Le Mano bolidą primenantį „Audi“ automobilį. „Gumball 3000“ ralio idėja – sutraukti ryškiausias asmenybes, brangiausius automobilius savaitės pasivažinėjimui.

Ralyje „Gumball 3000“ važiuoja reperis Xzibit, riedlentininkas Tony Hawkas, didžėjus Davidas Guetta, Johnas Olsonas, „Cuban Brothers“, reperė Eve, TV laidos „Jackass“ kolektyvas ir kiti. Rygoje prieš tai sustojęs ekipažas Vilniuje planavo papietauti ir tęsti kelionę į kitą stotelę – Varšuvą.

Daugiau apie ralį „Gumball 3000“ ir autobilius galite skaityti čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai