„Gelbėtoja“ Rūta atsigauna po ligos: „Svarbiausia yra šeima ir sveikata“

Rūta Filejeva / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-18 12:24
Rugsėjo 18 dieną „TV Pagalbos“ žvaigždė ir Gerdos Žemaitės kolegė Rūta Filejeva švenčia 32-ąjį gimtadienį. „Praėjusią savaitę sirgau, tad šiandien nuo 8 valandos ryto teko važiuoti į darbą“, – pasakoja moteris, savo gimtadienį nustojusi minėti, kai sulaukė 22-ejų.

Šeimyną palikusi dar giliame sapne šįryt R. Filejeva išvyko į Kėdainius, kur gedinčiai motinai su „TV Pagalba“ komanda gražino mirusio sūnaus urną. Ji pargabenta iš Didžiosios Britanijos. Ten vaikinas buvo žiauriai nužudytas.

Atrodo, ne pati linksmiausia šventė, tačiau gelbėtoja tik nusišypso: „Savo gimtadienius švęsti nustojau sulaukusi 22-ejų, dabar minėsiu tik 50-metį.“

Žmonės.lt moteris prisipažįsta, jog praėjusią savaitę praleido lovoje. Dėl ligos visu pajėgumu į darbus negalėjusi kibti R. Filejeva nusprendė tai padaryti šiandiena. 6 val. ryto palikusi namus Rūta jau spėjo su kūrybine grupe užbaigti laidos filmavimą ir grįžusi vakare namo tikisi jaukiai praleisti vakarą.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Bėgant metams keičiasi mano požiūris. Pradedant šeima, darbu... Baigiant sveikata. Svarbiausia yra šeima ir sveikata. Turint vieną ir kitą, visa kita ateina savaime. Ir tai reikia vertinti. Nebesuprantu žmonių, kurie dėl darbo aukoja viską. Išmokau mylėti save labiau ir nekreipti dėmesio į tuos, kam nepatinku. Esu turtinga ir stengiuosi puoselėti save. Esu laiminga!“ – sako 32-ąjį gimtadienį mininti moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai